Sevdiğim kız bana karşı bir şey hissediyor mu?

Enes2222

Decapat
Daha fazla  
Merhaba 11.sınıf öğrencisiyim size bu aralar yoğun şekilde yaşadığım duygulardan bahsedeceğim. Ben okuldan bir kızdan hoşlanıyorum. Şimdi ben bu kızla aynı servisle gidip geliyorum kızla birkaç konuşma dışında çok bir samimiyetim yoktu fakat onunla ilk konuştuğumda içim direkt değişik olmuştu. Biz bu kızla sürekli olarak göz göze geliyoruz sürekli olarak karşılaşıyoruz vs vs. bir de yakın arkadaşı var bunlar sürekli bir anda beni kontrol ediyormuş gibi geliyor giderken bir anda arkaya dönüp kendisine baktığımı kontrol falan ediyorlar. Bugün sınav oluyoruz okulumuzda kelebek sistem uygulanıyor sınıfa girdim arkadaşlarımla konuşuyorum bir anda hoşlandığım kız sınıfa girdi girdiği an ben onu gördüm girmesiyle çıkması bir oldu. Anında çıktı fakat benden dolayı mı bilmiyorum beni görmemiş de olabilir sonra sınav başladı çözmeye başladık yanım da boştu hoca kızı oturduğu yerden kaldırıp benim yanıma oturttu hocanın bunu demesiyle kızın arkadaşları gülmeye falan başladı. Kız yanıma da gelmek istemedi. Neyse geldi sonra yanıma hoca sordu buna ne oldu falan diye kız da dedi hocam en ön ya stres oldum dedi. Arada bir sınavda kıza bakarak arkadaşları güldüler. Sonra sınav bitti okuldan çıkacağım yanımda bir arkadaşım oturuyor ikimiz de 11.sınıfız bize dönüp sizin dersinize hangi hoca giriyor dedi ben de cevapladım ben cevaplamama rağmen inatla yanımdakinin gözüne baktı sadece önüne dönerken bir gördüm yani. Şimdi olay bu. Ben biraz saçmalamış olabilirim çünkü ilk defa böyle bir şey yaşıyorum. Olmayan şeyleri olmuş gibi düşünebiliyorum bu yüzden size danışma kararı aldım sizce o da bana karşı bir şeyler hissediyor mudur?

Sen abayı yakmışsın kıza zaten yazdıklarından belli oluyor. :) Fakat yerinde olsam kendimi biraz frenleyip kıza bağlanmam. Etkilenebilirsin her insanoğlu gibi ama bağlanma çünkü bu kız şu an hayatında bir yer bile edinmedi.

Kızla yakınlaşmaya çalış, sana karşı bir şey hissedip hissetmediğini ancak böyle zamanla anlarsın tek diyeceğim bu.

"Sevdiğim kıza nasıl açılabilirim?" sorunuza cevap

Bu konuma bakabilirsin. Ne yapman gerektiği konuda yazıyor, soruların olursa oradan sorabilirsin.

Geri
Yukarı