O kız bana karşı ne hissediyor ki?

SusamliCocuk

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 16 yaşındayım normal 10. sınıfa giden bir ergen gencim yani sıradan başlık için kusura bakmayın ben anlatayim okumak isteyen olursa okusun.

Arkadaşlar normal bir okul günü öğle arası vakitlerinde ben sınıfta oturuyordum sonra benim dediğim kızın en yakın arkadaşı dedikodu falan yapıyordu. Sonra kulağıma bir söz çağıldı işte dediğim kız bana talipmiş hoşlanıyormuş ben ilk 1 2 dk içimden nasıl olabilir olamaz yanlış duydum falan dedim sonra kızlara sorayim dedim. Sordum ilk önce öyle bir şey dediklerini inkar ettiler sonra okulda işte tek susamçocuk ismi olamaz dediler ama sıkıntı olacak bir durum var okulda tek susamçocuk benim maalesef. Neyse sonra yanıma gelip kız bana ilişki durumum ne yoksa benimle konuşur musun diye soru sordu ben şoke oldum. Hani mantıksız belki eğlenmek için yapıyorlardı bilemem tamam verdim cevapları bitti.

Ertesi gün ben ona işte öyle bir iddia var diye sordum cümle içinde kanka kelimesi kullandım vurgula vurgula ona rağmen bana dediği şey sen benden hoşlanıyorsun sen beni seviyorsun sonra hemen sınıfa bağıra bağıra yüksek ses ile susamçocuk beni seviyor diye bağırdı rezil oldum sözde çok takmadım çocuk zaten bizim sınıf ama sinirlendim bayağı hem de çok 10 15 dk sonra geçti neyse dedim hayır sınıfa anlatım sonra biz öyle bir şey bilmiyoruz dediler arkadaşları ama diyenler onlar ve dediklerini tekrarladılar.

Bunun dışında kız bana soğuk konuşmuyor benimle bende konuşmuyorum pek ama arkadaşları devamlı bizim onla yakıştırıyorlar işte tam evli çift falan diye neyse sonra ben şiir yazarım hobi olarak ama pek paylaşmam sonra ben çantamda yazdığım aşk şiirlerinden bir tanesini buldum bari öğretmene göstereyim hem nasıl olmuş diye fikir alırım diye gösterdim sonra arkadaşlarla paylaştım kendisine göstermedim duydu arkadaşa gösterirken bir anda kağıtı bir aldı öyle öyle değil ama bir anda elindem çekti sonra sen bana yazdın dedi onu sonra çok şık olmuş diye ekledi ya manyak mı ne ya neyse sonra ki günlerde ben sırama anlamlı sözler yazarım aşk mantık felsefe ile ilgili evet oturduğum sırama yazıyorum sonra okul yönetimi sıraları masaları değiştirmiş benim sıran ona gitmiş kelimeleri şiir sandı kendisine olduğunu düşündü anlatım durumu inanmadı maalesef ki sonra iyice soğudu bende konuşmadım ondan sonra.

Birkaç gün içinde bir kız bana kahve teklifi etti farklı sınıflardan bir tanesi kendisi duydu ne nasıl olur olamaz yapamazsın gibi sözler etti LAN ne yapamam zaten kabul etmedim neyse bunun dışında bizim diğer kız arkadaşlarıma sınıf arkadaşlarıma ara sıra kalem para istiyorlar veriyorum o dediğim kız bana vermiyorsun ama onlara veriyorsun diye sözleniyor ya hayır sussun diye evet sus diye ona hediye aldım kabul etmedi hayır yanlış anlamayın bonkör birisiyim bütçem olduğu zaman minik şeyler alırım yakın gördüğüm güvendiklerime neymiş yine hoşlanıyorum neymiş yine ona yanıyor falan dedi ya bir hakaret eteceğim tuttu.

Hayır seviyorsa söylesin sevmiyorsa düzgün bir şekilde anlatsın hayır ben sınıfta kendi hali ile takılan derslerimle ilgini bir insanım yani.

Çok uzun olduysa özür dillerim.

@SusamliCocuk gerekirse gereksiz gerginlik olsun. Sonra yapmadığın şeyler için pişman olma da. Ek olarak ben burada bir gerginlik göremiyorum, kendisinden rahatsız etmemesini ve onu sevmediğini belirtebilirsin. Hani bunda ters bir durum da yok.

Beni seviyormuş diye bağırdığında " evet, seviyorum seni" diye bağırsaydın nasıl tepki verirdi? Bunu şimdi merak ettim, bunu böyle bir durumda uygulamaya dökeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı