Sevdiğim kız beni arkadaş olarak görüyor

Hiç konuşmama olayına girme sonra kendi kendine pişman olursun (kesin)

arkadaş kalmaya çalış ama diğerlerinin de belirttiği gibi sapık gibi sabah akşam yanında olmaya çalışma sürekli muhabbete girmeye çalışma her dediğini ben yapayım ayağına yatmaya çalışma sonunda eziklenen sen olursun

eninde sonunda unutacağını zaten biliyorsun arkadaşlığını da o seviyede tutmaya çalış işte

hadi kolay gelsin zaten bu sene okullar açılmayacak sende unutmuş olursun bi nebze

EEEE bu korona günlerinde mesaj atma cesaretine sahipsindir umarım.

Aslında açılmasını istiyorum biraz onu görebilmek için açılmazsa sınıflar ayrılacağı için hiç göremiycem daha kötü benim için.
EEEE bu korona günlerinde mesaj atma cesaretine sahipsindir umarım.
Daha yazmadım ama 2 3 güne yazmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Geçmiş olsun zor biraz arkadaş olarak kal bence belki ilerde sana aşık olur belli olmaz.

Seviyorsan arkadaş olarak kal derim hocam uzak kalmak daha zor olacaktır bir zaman sonra unutursun belki o şekilde. Bugün arkadaşsınız diye yarında arkadaş kalacaksınız diye bir kaide yok yarın durum değişebilir kızın dikkatini çekip duygularına dokunursan her şey farklı olabilir. Arkadaş kal ancak bu süreçte kızı sevgili olma muhabbetine girip boğma

Niyetini açıkça belli edip arkadaş kalmaya kalkarsan, kız arkadaşlarından farksız duruma düşersin. Hata etme bence fikirlerini açıkça söyle. Olmuyorsa eğer uzatma hayatına bak diğer türlü takıntı haline getirebilirsin.

Arkadaş kalacağım fakat duygularımıda ara ara belli edeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…