Sevdiğim kız beni arkadaş olarak görüyor

drake146

Decapat
Katılım
18 Ekim 2017
Mesajlar
108
Çözümler
1
Önceki konumda sınıfımdaki kızdan hoşlandığımı söylemiştim. Sınıftakiler falan da anladı onu sevdiğimi. Kız da onu sevdiğimi duyunca gülümsüyor falan dedim herhalde benim itiraf etmemi bekliyor. Bunun yakın arkadaşıyla sami miyim ben (arkamda oturuyor ikisi) konuşuyorduk onla. Bana yardım etmesini falan söyledim (WhatsApp'dan). O da bana olmaz sizin iş yüksek ihtimalle olmaz seni arkadaş olarak görüyor falan dedi. Ben iptal oldum bittim yani o kadar farklı kurmuştum ki onu kafamda anlatamam yani. Ondan sonraki gün kıza hiç bakmadım konuşmak istemedim. Son ders bana yanında oturan arkadaşı (sizin iş olmaz diyen) küs müsünüz falan dedi. Belli etmemeye çalıştım üzüntümü hayır değiliz falan dedim. Ondan sonraki gün buna sordum arkadaşının dedikleri doğru mu dedim evet dedi. Ama bu benle küs kalman için bir sebep değil dedi. İyi misin falan dedi iyiyim dedim. Sonra daha da konuşmadım(bugün oldu olay). Beyler bu kızla arkadaş mı kalayım yoksa hiç konuşmayım mı? Hiç konuşmassam içimde bir burukluk olur gibi hissediyorum. Ne yapmalıyım?

Kardeşim kimseden yardım falan isteme sakın her şeyi kendin hallet ayrıca vazgeçmene gerek yok sonuçta kötü bir şey yapmıyorsun sevmek suç değil tam aksine iyi bir şey çabalamaya devam et ancak bu süreçte kızı da rahatsız etme yani çok hafif hafif göster kendini.
 

Paul Kellerman

Kilopat
Katılım
9 Haziran 2014
Mesajlar
2.349
Makaleler
4
Çözümler
4
Yer
Chicago, Illinois
Arkadaş kalacağım fakat duygularımıda ara ara belli edeceğim.
Bunun ara arası yok ama. Duygusal yatırım yapıp elinde hiçbir şey kalmayabilir. Baştan niyetini belli etmen lazım. Kız başkasına ilgi duymaya başlarsa ne yapacaksın. En azından niyetini söylersin olursa olur, olmazsa yoluna bakarsın. Diğer türlü hem zamanından olursun, hemde başka fırsatları kaçırırsın.
 

Eric Sanchez

Kilopat
Katılım
2 Temmuz 2015
Mesajlar
4.832
Ciddi olduğunu ve onun sıradan arkadaşları arasından biri olmadığını duruşunla / konuşmanla ifade etmelisin.

Diğer türlü işler iyi gitmiyor.

dfb222b415f48d0a04f76ac1d2f3adcd--bff-pictures-funny-girlfriend.jpg


Fakat umudunu kaybetme.
Sen de bir Ron olabilirsin.

zL1YWNG.jpg
 

Turk Kahvesi

Kilopat
Katılım
19 Haziran 2015
Mesajlar
743
Makaleler
1
Önceki konumda sınıfımdaki kızdan hoşlandığımı söylemiştim. Sınıftakiler falan da anladı onu sevdiğimi. Kız da onu sevdiğimi duyunca gülümsüyor falan dedim herhalde benim itiraf etmemi bekliyor. Bunun yakın arkadaşıyla samimiyim ben (arkamda oturuyor ikisi) konuşuyorduk onla. Bana yardım etmesini falan söyledim (WhatsApp'dan). O da bana olmaz sizin iş yüksek ihtimalle olmaz seni arkadaş olarak görüyor falan dedi. Ben iptal oldum bittim yani o kadar farklı kurmuştum ki onu kafamda anlatamam yani. Ondan sonraki gün kıza hiç bakmadım konuşmak istemedim. Son ders bana yanında oturan arkadaşı (sizin iş olmaz diyen) küs müsünüz falan dedi. Belli etmemeye çalıştım üzüntümü hayır değiliz falan dedim. Ondan sonraki gün buna sordum arkadaşının dedikleri doğru mu dedim evet dedi. Ama bu benle küs kalman için bir sebep değil dedi. İyi misin falan dedi iyiyim dedim. Sonra daha da konuşmadım(bugün oldu olay). Beyler bu kızla arkadaş mı kalayım yoksa hiç konuşmayım mı? Hiç konuşmassam içimde bir burukluk olur gibi hissediyorum. Ne yapmalıyım?
Bugun de sana yakalım.
 
Yukarı