Sevdiğim kız beni bazen umursamıyor

• Konuyu başlatan KG68
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 1B

KG68

Hectopat
Selam.

Benim sevdiğim bir kız var. Aramız çok iyi. Tek konuştuğum değer verdiğim kişi o diyebilirim. Benim maddi durumum ona nazaran biraz daha iyi ona yardımcı oluyorum. Sıkıntısı oluyor beraber çözüyoruz. Benim sıkıntım olduğu zaman o yardımcı oluyor. Ailesi falan beni tanıyor. Ama son 1-2 aydır aramızda sanki hissedemediğim bir soğukluk var. Bir gün bakıyorum bana yazıyor arıyor çok iyi, bir bakıyorum sanki cenaze varmış gibi suspus. Beni genelde görmezden geliyor. Acaba beni cepte mi görüyor?

İnsanlar bir kişi için ne hissediyorsa ona öyle davranırlar. Yani seni görmezden geliyorsa umurunda değilsindir. Ama bir gün iyi bir gün kötü davranıyor dersen de belki onun için başka kişiler onu takmazken o da yalnızlığını seninle dolduruyodur. Bilmiyorum başka açıklama gelmiyor aklıma.

Selam.

Benim sevdiğim bir kız var. Aramız çok iyi. Tek konuştuğum değer verdiğim kişi o diyebilirim. Benim maddi durumum ona nazaran biraz daha iyi ona yardımcı oluyorum. Sıkıntısı oluyor beraber çözüyoruz. Benim sıkıntım olduğu zaman o yardımcı oluyor. Ailesi falan beni tanıyor. Ama son 1-2 aydır aramızda sanki hissedemediğim bir soğukluk var. Bir gün bakıyorum bana yazıyor arıyor çok iyi, bir bakıyorum sanki cenaze varmış gibi suspus. Beni genelde görmezden geliyor. Acaba beni cepte mi görüyor?
Muhtemelen fazla değer verdiniz o da sıkıldı tavsiyem konuştuğunuz başka kişiler de olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı