Sevdiğim kız beni kullanıyor

İllaki aşık olduğun zamanlarda olacak fakat insan kendisine bunu layık görmemeli.

Mesela dun yazdi ki Roblox hesabimin sifresini unuttum yazilimci birini ariyorum Discord da kurtaracak ondan sonra iste bende kendi hesabimi vermek istedim cok degerli bir hesap iste girl itemleri olmadigi icin istemedi Robux yatirirsan dusunurum dedi bir de cok zoruma gitti.

Yahu kız hem bana soğuk davranıyor diyorsun, bir de hesabımı vereyim demişsin. Sonra da kız beni kullanıyor diyorsun, ben olsam ben de kullanırdım. Az tepkini belli et.

Ama iste ben oyle biri degilim ki. :/

Hiç yazmayacağım bir daha o kıza hayır gelmez zaten bir keresinde de bana demişti ki ben keko gibi olan bıçak vs taşıyanları seviyorum.

Hayat böyle kardeş, öyle biri olmazsan da buna benzer olayları sürekli yaşarsın. Kız da arkandan seni enayi diye nitelendirir, enayiyi nasıl kullandım şeklinde muhabbet çevirir.

8. Sınıftasin aslanım. Hiç sevgilin olmasa bile 10. Sınıfta otomatik olarak oluyor genelde. Ayrıca kız da klasik Türk ergen kızı. Bıraktığın iyi olmuş.

Hayat böyle kardeş, öyle biri olmazsan da buna benzer olayları sürekli yaşarsın. Kız da arkandan seni enayi diye nitelendirir, enayiyi nasıl kullandım şeklinde muhabbet çevirir.

Bunu sınıf arkadaşlarımda söylüyor.

Bir seferinde küsmüştü ve bende umurumda falan değilsin artık dedim 2 gün sonra yazdı barışmak için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı