Sevdiğim kız beni seviyor fakat söylemeye utanıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Koy yüzüğü ve silahı masaya, ya silahı al beni vur ya da yüzüğü parmağına tak de.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Koy yüzüğü ve silahı masaya, ya silahı albeni vur ya da yüzüğü parmağına tak de.

Güzel taktik ama önce bir konuşmaya çalış sonra bunu dene.

Şimdi arkadaşlar benim 4 yıldır tanıdığım kız var ve bu aralar hoşlanmaya başladım. Arkadaşıma da söylemiştim o da bu kıza söylemiş. Şimdi kız beni seviyor fakat söylemeye utanıyor. Yani şöyle bugün beden dersimiz vardı onlar oturuyor biz basketbol oynuyoruz, arkadaşım kıza benimle ilgili bir şey diyor kız da sevgilim var diyor fakat olmadığını hepimiz biliyoruz. Yakın bir arkadaşım var o kızla konuşmuş sevgilisi yokmuş utanıyor. O da söylemeye ben de utanıyorum ama :D
Kızın numarası falan var bende.
Gerçekte konuşmaya utanıyorsan Whatsapp'dan yazıp konuş. Utangaçlığını hesaba katarak cümleler kur sonra aslında istemeyeceği bir cevabı bile verebilir sana. Sonra ağlıyorlar 🙃

Yeni konular

Geri
Yukarı