Sevdiğim kız benimle konuşmaya kaçınıyor

• Konuyu başlatan RaYmN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 10B
Gerçekten bulur muyum? Bana bu olaylardan sonra pek mümkün gelmediği için ben o kıza o kadar bağlandım hayatımı ona göre şekillendirmeye çalıştım. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
Hocam Türkiye'de 15-19 yaşları arasında 6-7 milyon insan var. Yarı yarıya, sizce 3,5 milyon kız içerisinden, size uygun tek bir kişi sizin sınıfınıza denk gelmiş olabilir mi? Böyle bir şans var mı? O kadar şanslı olsaydınız 3 senede değil 3 saatte başlardı zaten ilişkiniz.

Karşınıza yüzlerce insan çıkacak. Daha üniversiteye gitmediyseniz, üniversiteye adım attığınızda bu dediğimi daha iyi anlarsınız. Tek bir insan için takılıp kalmaya değmez kesinlikle bunca sene.

Bence açılın.

Açıldım zaten açılmadan önce gayet iyi anlaşıyoruz. Açıldıktan sonra soğudu benden.
Hocam Türkiye'de 15-19 yaşları arasında 6-7 milyon insan var. Yarı yarıya, sizce 3,5 milyon kız içerisinden, size uygun tek bir kişi sizin sınıfınıza denk gelmiş olabilir mi? Böyle bir şans var mı? O kadar şanslı olsaydınız 3 senede değil 3 saatte başlardı zaten ilişkiniz.

Karşınıza yüzlerce insan çıkacak. Daha üniversiteye gitmediyseniz, üniversiteye adım attığınızda bu dediğimi daha iyi anlarsınız. Tek bir insan için takılıp kalmaya değmez kesinlikle bunca sene.

Sana sonsuz teşekkür ederim. Onu düşünmeden hayatım daha güzelmiş. Önümdeki hayata odaklanacağım. Çok sağ ol. :)

Son düzenleme:
Selam. Ben 3 yıl önce ona çok deli aşık oldum ve hep onunla konuşmaya çalışıyorum, konuşurken kısa cevaplar veriyor kaçındığı çok belli. Her gün daha da çok bağlandığımı hissediyorum. Ama o beni takmıyor bile. Onunla beraber mutlu olmak için her şeyimi verirdim. Ne yapmalıyım?
[/QU

Yeni konular

Geri
Yukarı