Sevdiğim kız garip davranıyor

Zacsha

Hectopat
Öncelikle selamlar okulda çok sevdiğim bir kız var ve bana aşırı garip davranıyor. Benden rahatsız mı oldu acaba dediğim zamanlar ve galiba beni seviyor dediğim zamanlar oldu. Kızı 1.5 senedir tanıyorum ve 1 yıldır falan seviyorum. Onla muhabbet etmek falan çok güzel geliyor ve çok da sohbet ediyoruz ama işin anlamadığım kısmı bazı günler sabahtan gecelere kadar konuşurken bazı günler çok soğuk davranıyor. Yazarsanız sevinirim.

Kardeşim bazı günler soğuk davranma sebebi belirli aslında. O tipler herkesle konuşur, sana soğuk davrandığı günler demek ki başka kişilerle konuşuyor.

Kızın duygularınızdan haberi var mı?

Yani büyük ihtimal anlamıştır kızla fazla ilgileniyorum. Arkadaşıma sorduğumda çok ilgili olma diyor ama ilgili olmasam o da bana yazmıyor garip bir durumdayım.
Aynı lisede okuyoruz ve servisle dönüyoruz ikimizde aynı servisteyiz. Yanındaki arkadaşıyla oturuyor ve arkadaşı indiği gibi yanına gidiyorum ama sadece konuyu ben açıyorum hiç muhabbet etmiyor ve hep böyle okuldaki gibi hiçbir yerde muhabbet etmiyor.

Yani büyük ihtimal anlamıştır kızla fazla ilgileniyorum. Arkadaşıma sorduğumda çok ilgili olma diyor ama ilgili olmasam o da bana yazmıyor garip bir durumdayım.
Aynı lisede okuyoruz ve servisle dönüyoruz ikimizde aynı servisteyiz. Yanındaki arkadaşıyla oturuyor ve arkadaşı indiği gibi yanına gidiyorum ama sadece konuyu ben açıyorum hiç muhabbet etmiyor ve hep böyle okuldaki gibi hiçbir yerde muhabbet etmiyor.
Ya açılın ya da sevgili yapın. Diğer türlü olan her şey size zarar verir.

Açılıp reddedilirseniz bir süre canınız yanar. Ama sonrasında başka bir ilişkiye başlarsanız öyle güzel hissedersiniz ki 😄 Hem içinizde tuttukça daha da büyür, söyleyin gitsin.
Ayrıca, ya kabul ederse?

Açılıp reddedilirseniz bir süre canınız yanar. Ama sonrasında başka bir ilişkiye başlarsanız öyle güzel hissedersiniz ki 😄 hem içinizde tuttukça daha da büyür, söyleyin gitsin.
Ayrıca, ya kabul ederse?

Ya kabul ederse kısmının hayaliyle yaşıyorum şu sıralar. Neyse yazdığınız için sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı