Sevdiğim kız garip davranıyor

Kardeşim bazı günler soğuk davranma sebebi belirli aslında. O tipler herkesle konuşur, sana soğuk davrandığı günler demek ki başka kişilerle konuşuyor.
Cidden doğru bu yorum. Konuyu açan arkadaşın durumunun aynısını ben de yaşadım ve artık aramızı kurtarmaya çalışmaktan yorulduğum için uğraşmayı bıraktım. Hala aklıma geldikçe üzüldüğüm oluyor fakat yapacak bir şey yok o kadar uğraşımın bir karşılığı olmadı.

Öncelikle selamlar okulda çok sevdiğim bir kız var ve bana aşırı garip davranıyor. Benden rahatsız mı oldu acaba dediğim zamanlar ve galiba beni seviyor dediğim zamanlar oldu. Kızı 1.5 senedir tanıyorum ve 1 yıldır falan seviyorum. Onla muhabbet etmek falan çok güzel geliyor ve çok da sohbet ediyoruz ama işin anlamadığım kısmı bazı günler sabahtan gecelere kadar konuşurken bazı günler çok soğuk davranıyor. Yazarsanız sevinirim.

Yapıştır teklifi, en iyi ihtimalle bir ayda unutursun.

Öncelikle selamlar okulda çok sevdiğim bir kız var ve bana aşırı garip davranıyor. Benden rahatsız mı oldu acaba dediğim zamanlar ve galiba beni seviyor dediğim zamanlar oldu. Kızı 1.5 senedir tanıyorum ve 1 yıldır falan seviyorum. Onla muhabbet etmek falan çok güzel geliyor ve çok da sohbet ediyoruz ama işin anlamadığım kısmı bazı günler sabahtan gecelere kadar konuşurken bazı günler çok soğuk davranıyor. Yazarsanız sevinirim.
Bipolar?

Çok fazla umut bağlama derim. Zaten onun da sana karşı ilgisi olsa hissetirir bir şeyler yapar. Ama senin bir şeyler yapmanla oluyorsa, fazla bir beklentin olmasın. Onu kaybetmek istemiyorsan da arkadaş olarak devam ederim dersen bir şey söyleme. Teklif ettiğin anda hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Geri
Yukarı