Sevdiğim kız ile nasıl konuşurum?

berkink10

Decapat
Yer
İstanbul
Merhaba, hoşlandığım bir kız var arada merhaba deyip gülümsüyor bana. Ben de ona gülümsüyorum, aslında Instagram'dan konuşurduk eskiden ama şimdi sadece merhaba ve gülümseme hiç yüz yüze konuşmadım. Cesaret de edemiyorum, sizce ne yapsam güzel bir konuşma olur yani kendimi yakışıklı da hissetmiyorum. Sanırım özgivenim onu görünce tuhaf oluyor, ayrıca sevgilisi vb yok. Tavsiye verirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Merhaba Kezban, bugün okul çıkışı kafede buluşalım mı?"

A) Hayır derse "başka bir gün olur mu peki?"
a) Olur derse "Instagram'dan haberleşelim o zaman."
b) Olmaz derse "Sevgilime hediye alacağım da bir kıza danışmam lazım ama müsait değilsin demek ki, neyse iyi günler."

B) Evet derse "anlaştık o halde, okul çıkışı beraber mi gidelim yoksa eve uğrayıp sonra mı geçelim?"
a) Beraber gidelim derse "çıkışta konteynerin orada beklerim seni."
b) Eve uğrayıp gidelim derse "saati Instagram'dan yazarsın, ben musaitim zaten."

a) Olur derse "Instagram'dan haberleşelim o zaman."
b) Olmaz derse "Sevgilime hediye alacağım da bir kıza danışmam lazım ama müsait değilsin demek ki, neyse iyi günler."

B) Evet derse "anlaştık o halde, okul çıkışı beraber mi gidelim yoksa eve uğrayıp sonra mı geçelim?"
a) Beraber gidelim derse "çıkışta konteynerin orada beklerim seni."
b) Eve uğrayıp gidelim derse "saati Instagram'dan yazarsın, ben musaitim zaten."
Eleman daha kızla hiç yüz yüze konuşmamış sen eve uğratacaksın :D

A) Olur derse "Instagram'dan haberleşelim o zaman."
B) Olmaz derse "Sevgilime hediye alacağım da bir kıza danışmam lazım ama müsait değilsin demek ki, neyse iyi günler."

A) Beraber gidelim derse "çıkışta konteynerin orada beklerim seni."
B) Eve uğrayıp gidelim derse "saati Instagram'dan yazarsın, ben musaitim zaten."

Bence çalışır. Tüm olasılıklar düşünülmüş. Ayrıca alttaki mesajına da katılıyorum. Geleceği varsa, bir şey hissediyorsa kız teklifi geri çevirmez. İstemiyorsa da konu sahibi arkadaş daha fazla acı çekmez mesele kapanır.

"Merhaba kezban, bugün okul çıkışı kafede buluşalım mı?"

A) hayır derse "başka bir gün olur mu peki?"
A) olur derse "Instagram'dan haberleşelim o zaman."
B) olmaz derse "sevgilime hediye alacağım da bir kıza danışmam lazım ama müsait değilsin demek ki, neyse iyi günler."

B) evet derse "anlaştık o halde, okul çıkışı beraber mi gidelim yoksa eve uğrayıp sonra mı geçelim?"
A) beraber gidelim derse "çıkışta konteynerin orada beklerim seni."
B) eve uğrayıp gidelim derse "saati Instagram'dan yazarsın, ben musaitim zaten."

Çok teşekkür ederim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı