Sevdiğim kıza açılmak

2-3 haftaya kadar normal konuş, niyetini çok belli etme ama. Daha sonra ise ya bir yerde buluşup bir kahve mi içsek diye dışarıya davet et. Gelmezse zaten direkt engelle geç. Eğer gelirse arada sırada bir kaç kere daha buluştuktan sonra devamı gelir kısa bir süre sonra açılırsın ya da kız belli eder zaten. Fakat ilk buluşmadaki ilk izlenim çok önemli çok özenerek git onu söyleyeyim. Sen 1 saat önceden oraya git onu bekle yani.

2-3 haftaya kadar normal konuş, niyetini çok belli etme ama. Daha sonra ise ya bir yerde buluşup bir kahve mi içsek diye dışarıya davet et. Gelmezse zaten direkt engelle geç. Eğer gelirse arada sırada bir kaç kere daha buluştuktan sonra devamı gelir kısa bir süre sonra açılırsın ya da kız belli eder zaten. Fakat ilk buluşmadaki ilk izlenim çok önemli çok özenerek git onu söyleyeyim. Sen 1 saat önceden oraya git onu bekle yani.
hocam tam bir avcı alfa gibi cevaplamışsınız adam belki seviyor belki engelleyemez belki peşinden koşacak belki mazoşist gelmezse engelle geç güzelmiş bende yapacağım 🙃🙃🙃🙃

Kıza niye ilk günden hediye aldın. Sosyal medyadan tanışıp buluştuğunuz bir kıza hemen böyle abartı değer vermeyin. Kıza ilgini çok çabuk vermişsin işin bütün büyüsü kaçmış. Birde kız soğumuş açılmak istiyorum diyorsun. Kıza bir süre mesaj atma. Bir süre sonra tekrar at buluşma durumunu ölç. Baktın olmadı diğer maçlara bak. Ayrıca bir kıza asla ve asla günaydın ve iyi geceler mesajı atmayın. Biri uyanır uyanmaz sen aklıma geldin sana mesaj atmak istedim. Diğeride uyurken bile seni düşünüyorum anlamına gelir. İkiside muhtaçlık belirtisidir.

Kıza niye ilk günden hediye aldın. Sosyal medyadan tanışıp buluştuğunuz bir kıza hemen böyle abartı değer vermeyin. Kıza ilgini çok çabuk vermişsin işin bütün büyüsü kaçmış. Birde kız soğumuş açılmak istiyorum diyorsun. Kıza bir süre mesaj atma. Bir süre sonra tekrar at buluşma durumunu ölç. Baktın olmadı diğer maçlara bak. Ayrıca bir kıza asla ve asla günaydın ve iyi geceler mesajı atmayın. Biri uyanır uyanmaz sen aklıma geldin sana mesaj atmak istedim. Diğeride uyurken bile seni düşünüyorum anlamına gelir. İkiside muhtaçlık belirtisidir.
Kısacası bırakın bu işleri anneniz bulsun size bir kız evlenin yatın aşşa 😂

Niyetini belli etmeden 2-3 Hafta daha buluşmaya devam et.
Niyetini belli edersen ve kızın da azıcık fesat niyeti varsa seni bayağı bir sıkar dostum.
Sonra tam kendini hazır hissettiğin sırada kendi kafanca bir plan yap ve bunu uygulamaya geçir.

Dostum sana çok basit bir soru sormak istiyorum. Sen bu kızı gerçekten seviyor musun ? yoksa arkadaşlarına VS. hava atmak için (ya da bu tip durumlar) mi bu kızı istiyorsun ?. Bence aşk böyle bir şey değildir... bu maçta çoktan 0-2 başlamışsın diğer maçlara bak en iyisi.

Arkadaşlar hediye aldım diyince ters tepki vermedi, sadece şaşırdı sen bana neden hediye aldın ki dedi kız dün halsizmiş hasta sadece o an bi soğuk gibi hissetim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı