Sevdiğim kız neden benden nefret ediyor?

Mxpyma

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar sevdiğim kızın kankasıyla iyi dostuz. Geçen şey değiş işte benim hakkımda benden nefret ediyor galiba veya herkesten kıza hiçbir kötülük yapmadım, aşağılamadım. Sizce neden demiş olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aynı sorunun aslında bir çok nedeni var saymaya başlayayım ;
•Kız sizi başta istediği kadar sevsin siz ona istediğinden fazla bile ilgi vermeseniz sanki sizi yemek gibi görüp doyuyor ve o andan sonra sizden bir anda nefret etmeye başlıyor
•Eğer baştan nefret ediyorsa ya gözü başkasındadır ya da sizi beğenmiyordur (bunun belirtisi , size bir çok defa kendisini rahatsız etmemesini istediğini söyler , bundan sonra bir daha denememek en mantıklısıdır çünkü boşuna kürek çekmektir.).
•Sizin bir bugunuza denk gelmiştir.(Belki siz onun farketmediğini sandığınız bir anda pırtlatmak vb.
•Sizin birisinin sözünü mantıklı bulup dinlerken onun sizi görüp sizi kendi kafasında ezik olarak bir kez nitelendirmiş olabilir (bunun da ne yazık ki geri dönüşü yoktur).

Hocam aynı sorunun aslında birçok nedeni var saymaya başlayayım;
•Kız sizi başta istediği kadar sevsin siz ona istediğinden fazla bile ilgi vermeseniz sanki sizi yemek gibi görüp doyuyor ve o andan sonra sizden bir anda nefret etmeye başlıyor.
•Eğer baştan nefret ediyorsa ya gözü başkasındadır ya da sizi beğenmiyordur (bunun belirtisi, size birçok defa kendisini rahatsız etmemesini istediğini söyler, bundan sonra bir daha denememek en mantıklısıdır çünkü boşuna kürek çekmektir.).
•Sizin bir bugunuza denk gelmiştir.(belki siz onun fark etmediğini sandığınız bir anda pırtlatmak vb.
•sizin birisinin sözünü mantıklı bulup dinlerken onun sizi görüp sizi kendi kafasında ezik olarak bir kez nitelendirmiş olabilir (bunun da ne yazık ki geri dönüşü yoktur).

Hocam ilgi konusunda arkadaş grubundan uzak kalıp daha çok onunla konuşmaya çalışıyorum yani söz kesen birisi değilim ve her konuştuğumuzda hep birbirimizin gözüne bakıyoruz ne o benden ayırıyor ne de ben ondan belki bana bir ara pas vermiştir karşılık vermediğim için benim hakkımda böyle bir şey demiştir diye düşündüm siz ne düşünüyorsunuz?

Belki de sizi yakın arkadaş veya iyi bir dost olarak görmüştür. Siz ilerledikçe durumu anlayıp içinde bir çöküntü de yaşamış olabilir hocam.

Belki de sizi yakın arkadaş veya iyi bir dost olarak görmüştür. Siz ilerledikçe durumu anlayıp içinde bir çöküntü de yaşamış olabilir hocam.

Hocam moral bozmak yok 21 Nisanda teklif edeceğim gol diyor çoğu kişi gorucez :D

Hocam moral bozmak yok 21 Nisanda teklif edeceğim gol diyor çoğu kişi gorucez :D

Ki hocam yakın arkadaş olarak görme olasılığı az geliyor 9 da 1 ay falan beraber takıldık sıra arkadasi olarak oda başkada görüşmedik şimdi tekrar konuşuyoruz son 2 haftadir.

Son düzenleme:

Ki hocam yakın arkadaş olarak görme olasılığı az geliyor 9 da 1 ay falan beraber takıldık sıra arkadasi olarak oda başkada görüşmedik şimdi tekrar konuşuyoruz son 2 haftadir.
İnş hocam. Allah tamamına erdirsin.

Hocam küçük bir şansının olduğunu düşündüğüm bir yöntem var. Problemlerde destek alacağın kişi o olsun,(tabii ki bu bugün ne giyeceğim gibi çocuksu sorular olmasın.) , bu sayede her zaman ona güveniyormuş hissiyatı ver , ve kız hangi alanda yetenekliyse birisi senden o yeteneğe sahip biri önerisi istediğinde onu öner/ona yönelt.

Hocam küçük bir şansının olduğunu düşündüğüm bir yöntem var. Problemlerde destek alacağın kişi o olsun,(tabii ki bu bugün ne giyeceğim gibi çocuksu sorular olmasın.) , bu sayede her zaman ona güveniyormuş hissiyatı ver , ve kız hangi alanda yetenekliyse birisi senden o yeteneğe sahip biri önerisi istediğinde onu öner/ona yönelt.
Hocam bu sayede eğer işe yarar ise kendisi de yanlış anladığının farkına varacak ve senin hakkında kurduğu tabulardan kurtulacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı