Sevdiğim kıza istek atmalı mıyım?

Süleyman Pro

Decipat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Serbest meslek erbabi
Arkadaşlar merhaba. Sevdigim kiza istek atsam mı atmasam mı bilemedim. Eğer geri takip etmezse çok rezil olurum. Kendisinin yakın arkadaşıyla konuşuyorum şu anda o da istek at falan diyor ama bilemedim. Sizce reelde biraz daha samimi olup öyle mi atayım yoksa direkt atayım mı? Bu konuda tecrübeli arkadaşların önerilerini bekliyorum.

Oneitis olma durumu çok tehlikelidir. Tabak çevirmek zorundasın. Günümüzde tek bir kıza bağlı kalmanın pek bir anlamı yok. Yani 1 değil 1000 kıza istek atmalı, aralarından sana talep gösterenlere ilgini ve alakanı vermelisin. Yine de istek at çekingen olmanın bir alemi yok. Geri dönmezse çıkartırsın takipten hayranı değilsin sonuçta.

Oneitis olma durumu çok tehlikelidir. Tabak çevirmek zorundasın. Günümüzde tek bir kıza bağlı kalmanın pek bir anlamı yok. Yani 1 değil 1000 kıza istek atmalı, aralarından sana talep gösterenlere ilgini ve alakanı vermelisin. Yine de istek at çekingen olmanın bir alemi yok. Geri dönmezse çıkartırsın takipten hayranı değilsin sonuçta.
yok hocam hayranıyım kendisinin.ayrica tabak çevirmek derken tam olarak ne demek istediğinizi anlamadim.

Geri
Yukarı