Sevdiğim Kıza Nasıl Açılacağım?

Eren_Deniz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Nereye yazacağımı bilemediğim için buraya yazma kararı aldım. Hiç uzatmadan konuya gireceğim. Sevdiğim bir kız var. 3 aydır tanışıyoruz ama son 1 aydır takılıyoruz. Birlikte yemeğe gidiyoruz, sohbet ediyoruz, geziyoruz. Aynı okuldayız zaten ve aynı spor salonuna gidiyoruz. Fakat kıza daha açılamadım. Açılmaktan bir nebze de olsa korkuyorum. Çünkü "hayır" derse spor da çok kötü olucak, ben de. Biraz daha zaman geçireyim dersem de Friendzone'a düşme tehlikem var. Allah rızası için biri yardım etsin. Benim bu kıza acil bir şekilde açılmam lazım ama nasıl yapacağım bilmiyorum. Cevap verirseniz sevinirim.

Nereye yazacağımı bilemediğim için buraya yazma kararı aldım. Hiç uzatmadan konuya gireceğim. Sevdiğim bir kız var. 3 aydır tanışıyoruz ama son 1 aydır takılıyoruz. Birlikte yemeğe gidiyoruz, sohbet ediyoruz, geziyoruz. Aynı okuldayız zaten ve aynı spor salonuna gidiyoruz. Fakat kıza daha açılamadım. Açılmaktan bir nebze de olsa korkuyorum. Çünkü "hayır" derse spor da çok kötü olucak, ben de. Biraz daha zaman geçireyim dersem de Friendzone'a düşme tehlikem var. Allah rızası için biri yardım etsin. Benim bu kıza acil bir şekilde açılmam lazım ama nasıl yapacağım bilmiyorum. Cevap verirseniz sevinirim.
Kızın davranışlarına bak ona göre hareketini yap.

Randevu gibi bir şeyin sonunda plan yapabilirsin. Belki yardımcı olmak isteyen arkadaşların varsa kıza ufak bir gösteri hazırlayabilirsin. Ayrıca Friendzone' a düşüp düşmeyeceğini davranışlarından anlarsın.

Bence ilk ağzını ara, olumluysa dene şansını eğer olmazsa da yine arkadaş kalabiliriz de bence güven kırmazsın.

"Benimle çıkar mısın aslan parçası?" diyeceksin ve akışına bırakacaksın. Şaka bir yana, sevgili gibi davran. Bir süre sonra etkilenmeye başlayacaktır, geri kendiliğinden gelir diye düşünüyorum.

Nereye yazacağımı bilemediğim için buraya yazma kararı aldım. Hiç uzatmadan konuya gireceğim. Sevdiğim bir kız var. 3 aydır tanışıyoruz ama son 1 aydır takılıyoruz. Birlikte yemeğe gidiyoruz, sohbet ediyoruz, geziyoruz. Aynı okuldayız zaten ve aynı spor salonuna gidiyoruz. Fakat kıza daha açılamadım. Açılmaktan bir nebze de olsa korkuyorum. Çünkü "hayır" derse spor da çok kötü olacak, ben de. Biraz daha zaman geçireyim dersem de Friendzone'a düşme tehlikem var. Allah rızası için biri yardım etsin. Benim bu kıza acil bir şekilde açılmam lazım ama nasıl yapacağım bilmiyorum. Cevap verirseniz sevinirim.

Öz güvenli ol, ilk defa birine hislerini söyleyecek isen heyecanlanman normal ki bende ilk açılacağım zaman overrated bir şekilde heyecanlanmıştım, ama tabii zaman geçtikçe ne kadar boş olduğunu anlıyorsun orası ayrı da, Red yersen de bir kendini yüksek tut çünkü kimse senden önemli değil, kendini geliştirmeye devam et ve asla sanaldan açılma, direkt yüzüne söyleyeceksin ve bunu alfa bir şekilde yapman lazım, yaptığın zaman ezilmeyeceksin, öz güvenli olursan Red yesen bile fazla damage yemezsin, Red yediğin zaman da gayet normal davranmaya çalış, açılmadan önce nasılsan öyle olmaya devam et, asla duygusal olarak düşürme kendini çünkü gereksiz, bu dediklerimin çoğunu açılırken ben yapmadım ve şu an arada bir keşke falan diyorum, kendin olmaya çalış, ne hissediyorsan aynen söyle ve dediğim gibi direkt yüzüne söyle kitlensin kız.

Yeni konular

Geri
Yukarı