Sevdiğim kıza nasıl açılırım?

Ilk olarak konferans salonunda bakıştık, ondan 1 hafta falan sonra şansa aynı otobüsle gittik, orada yine o bana baktı. Ben de acaba benden hoşlanıyor mu diye düşünüyorum, kızın adını falan bilmiyorum. Sizce bu kıza nasıl acılabilirim? Acılirsam red yeme ihtimalim yüksek, kendime öz güvenim yok. Acilsam mi onu da bilmiyorum, ne yapmamı önerirsiniz?

Cidden aşık olduysan biraz arkadaş olmaya çalış kızla, biraz kaynaşın. Sonra söylersin. Utanılacak bir şey yok zaten, kız hakkında ne düşündüğünü ve kıza karşı ne hissettiğini ona söylemiş olursun sonuçta.

Cidden aşık olduysan biraz arkadaş olmaya çalış kızla, biraz kaynaşın. Sonra söylersin. Utanılacak bir şey yok zaten, kız hakkında ne düşündüğünü ve kıza karşı ne hissettiğini ona söylemiş olursun sonuçta.

Nasıl arkadaş olarak yaklasıcam.

Yanına gidip selam ver. Biraz konuşun, kızın Instagram'ını veya numarasını al, evde de konuşun. Hobileriniz hakkında konuşun, birbiriniz hakkında bilgi edinin.

Tamam hocam uygun bir zamanda deneyeceğim etrafında kimse yokken konuşsam daha mı iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı