Sevdiğim kıza nasıl açılırım?

amir77

Centipat
Yer
🇷🇺
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir kızı 2 yıldır falan seviyorum, geçen yaz benı arayıp hoşlandığını söyledi. Neyse, bende çok ciddiye alıp açıldım. O bana DC oynadığı için aramak zorunda kaldığını anlattı. Neyse, o sıralar ciddi bir ilişkisi oldu, onun yüzünden içime kapandım, hiçbir kızla konuşmadım bile. Ne fırsatlar kaçırdım sayılmaz.

Neyse, bununla ortak arkadaşlarımız olduğundan konuşmayı kesmedik, 1 aya yakın sevgilisiyle ayrıldı ve çok samimi olduk. Haftanın 5 günü onlayım. Sarılıyoruz falan ama bu kızın çok erkek arkadaşı var, hani öyle sınırsız tiplerden. Beni de öyle görüyor diye tahmin ettim. İşte geçen sen ona aşıksın şarkısı ile bir st atmıştı, ben de ben sana aşıktım şarkısı ile St'ye cevap verdim. Bana mı aşıksın diye sordu, evet dedim. İşte hala mı falan, ee, neyse, konu kapandı.

Bu kızı çok kıskanıyorum, unutmak istiyorum ama olmuyor. Geceğim gündüzüm O, çok bağlandım. Hayatımda hiçbir kız bana böyle davranmamıştı. Kıskandığımdan kavgaya bile girdim bugün çocukla. İşte bu kıza açılmayı planlıyorum. Telefonu bendeyken konuştuğu erkeğin sayısını sayamadım bile. Hepsi de benden iyi tipler, red yiyeceğimi biliyorum. Bu kıza nasıl teklif ederim bilemiyorum. Çok usandım, tavsiye verirseniz sevinirim.
Okuyanlara teşekkür ederim bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açılma kızla konusmayi bırak.

Dalga geçmiş hala konuşayım diyon.

Bir de kendini çok ezme senden iyilerde ne konuda 20 erkekle konuşan kızla sevgili olma konusunda mi muhtemelen onlarda senin kadar kötü durumda. Direk kes konuşmayı başka kızlarla konuş veya konuşma orası sana kalmış.

Açılma kızla konusmayi bırak.

Dalga geçmiş hala konuşayım diyorsun.

Bir de kendini çok ezme senden iyilerde ne konuda 20 erkekle konuşan kızla sevgili olma konusunda mi muhtemelen onlarda senin kadar kötü durumda. Direk kes konuşmayı başka kızlarla konuş veya konuşma orası sana kalmış.

Önerin için sağ ol dostum.

Bildiğim senaryo ama müdahale edemem🫠🤫
Git içini dök kardeş ama sonucu buradaki herkes tahmin edecektir.

Her şeyi söyledim sadece çıkarsak 1 haftaya ayrılırız böyle kalmamız daha iyi dedi iyi peki dedim geçtim, içimde öldürürüm daha yapacak bir şey yok zorla olacak değil.

Bildiğim senaryo ama müdahale edemem🫠🤫
Git içini dök kardeş ama sonucu buradaki herkes tahmin edecektir.

Dostum kızla konuşmaya devam ediyoruz, umut vermek gibi olmasın Allah büyüktür dedi ne yapmaya çalışıyor?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı