Sevdiğim kıza nasıl açılırım?

@Macnoddle nasi oluyo iş illaki başta birisi bakıyordur. Diğeri fark ediyodur aynı anda denk gelme şansınız olmadığına göre. Ama burdaki sıkıntı kız çok uzun uzun bakması genelde hoşlanıyor olsa gözünü düşürüp başını dönerdi. O kadar uzun süre bakmaz yani. Bu arada kötü bişey de değil daha tanimiyosun bile. Cool olursan hoşlanmaya başlayabilir. Bunun için akıl yürütme yerine yürümen lazım.

@Macnoddle nasıl oluyor iş illaki başta birisi bakıyordur. Diğeri fark ediyordur aynı anda denk gelme şansınız olmadığına göre. Ama buradaki sıkıntı kız çok uzun uzun bakması genelde hoşlanıyor olsa gözünü düşürüp başını dönerdi. O kadar uzun süre bakmaz yani. Bu arada kötü bir şey de değil daha tanimiyosun bile. Cool olursan hoşlanmaya başlayabilir. Bunun için akıl yürütme yerine yürümen lazım.

O kadar da ilgi çekici biri değilim keza tipimde öyle TRdeki kızlar genelde tipe bakıyor ama bu hiç öyle birine benzemiyor.

Fazla materyal yok ya açıl ya istihbarat ajanı gibi bilgi topla.
hocam açılmak için uygun bi zaman kolluyorum en uygun zamanda açılacağım

Ilk olarak konferans salonunda bakıştık, ondan 1 hafta falan sonra şansa aynı otobüsle gittik, orada yine o bana baktı. Ben de acaba benden hoşlanıyor mu diye düşünüyorum, kızın adını falan bilmiyorum. Sizce bu kıza nasıl acılabilirim? Acılirsam red yeme ihtimalim yüksek, kendime öz güvenim yok. Acilsam mi onu da bilmiyorum, ne yapmamı önerirsiniz?
Bence bir deneyin şansınızı, ama açılmak değil direk teklif edin, tipiniz iyi ise kabul eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı