Sevdiğim kızdan ret yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@KırAtlıLiberal haklısınız ama şöyle bir husus var. Sevgilisi olan, kızlarla takılan bir sürü kişi var şu an dersleri vs. çok iyi olan. Genelleme yapmak doğru olmaz.

Kanka onu bunu boş ver de karaambar kamyoncular derneği Red yiyenleri alıyormuş gelincenmi iyi ortam var.

@KırAtlıLiberal haklısınız ama şöyle bir husus var. Sevgilisi olan, kızlarla takılan bir sürü kişi var şu an dersleri vs. çok iyi olan. Genelleme yapmak doğru olmaz.
Ben hiç görmedim. Şu yaşlarda vakit kaybı derslerin iyiyse bile onlarla geçireceğin vakti okuyarak, öğrenerek, düşünerek geçirilmeli. Lise bittikten sonra hiçbirini görmeyeceksin.

Şu an çok iyi bir lisede okumaktayım ve asosyal olup hayatımın en güzel yıllarını çöp edeceğime sosyal olup hayatı akışına bırakırım daha iyi.
@KırAtlıLiberal ben varım. :D
Her neyse, ikimizin de dediği dolaylı olarak aynı kapıya çıkıyor. Fikrinize saygı duyuyorum.

Şu an çok iyi bir lisede okumaktayım ve asosyal olup hayatımın en güzel yıllarını çöp edeceğime sosyal olup hayatı akışına bırakırım daha iyi.
@KırAtlıLiberal ben varım. :D
İnsanlarla bütün ilişkilerini kesip asosyalliğin dibine vur demiyor, anlayamıyorsunuz. Lise bittikten sonra zaten kızla büyük ihtimal farklı üniversitelere gidecekler ki oda ilişkileri bozulmazsa. Kızlarla takılmasında ve sosyalleşmesinde hiç bir sorun yok burada eleştirdiğimiz nokta adamın okulu sevgili yapma aracı olarak görmesi ve sevgili meselelerini gözünde büyütmesi. Liseden sonra kızla büyük ihtimal ayrılacakları için boşa kürek sallıyor arkadaş ve bu bütün saydığım sebeplere bakınca, bir insan neden lise de sevgili yapmak ister onu da anlamıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı