Sevdiğim kızı nasıl aşık ederim?

Ya konuşmadım, konuşmadım da. Kalın cüzdan diye tutturmuş gidiyorsun. Zamanında benim annem babamın cebinde 5 kuruş yokken evlenmiş. Sonradan durumlar azıcık da olsa krediyle falan düzelmiş. Herkesi aynı şekilde yargılayamazsınız.
Emin ol babanın çok parası olsa anan onu daha çok sevecekti. Cebinde 5 kuruş yokken evlenmiş olabilir ama kalın cüzdanı olsa belki daha çok sevecekti.

Sınıfın içerisinde şaka yap.
6-O kıza iyice yakınlaş sanki kardeşmiş gibi şakalaşın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(!)
7-Servisteysen yanına otur.
8-Serviste yanına oturursan uyuma rolü yap sana bakıyor mu kontrol et.
9-Gözlerine uzun süre bak.
Bunlar yapılması mümkün olan şeyler değil. Umarım mesajınız ironidir.

1-Siyah kapşonlu ile okula git.
2-Okulda sosyal medyadan bahset.
3-O kıza yakınlaş yanında havalı hareketler yap. (Belli etme onun için yaptığını ama.)
4-Ellerini cebine koymayı sakın unutma.
5-Sınıfın içerisinde şaka yap.
6-O kıza iyice yakınlaş sanki kardeşmiş gibi şakalaşın.
7-Servisteysen yanına otur.
8-Serviste yanına oturursan uyuma rolü yap sana bakıyor mu kontrol et.
9-Gözlerine uzun süre bak.
10-Eğer gözleri büyük ise sana aşıktır ya da başka birine aşıktır. Bir şeye etkilenmiş de olabilir tabii.
11-Onun çantasına ''Seni seviyorum.'' diye mesaj yaz yanına da kalpli kalem koy.
12-Adını şifreleyerek o mesajın yanına koy.

Not : Eğer seni gördüğü an bakıyorsa bil ki aşkından ya da havalılığından bakıyordur. Eğer öyle bir şey olursa hemen o mesajı ben yazdım de ona. O da seni sevmiyorum diyorum anlasana derse zaten sana asla aşık olmaz demektir. İyi şanslar.
Dalga geçilmiş fakat bence mantıklı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(!)

Bunlar yapılması mümkün olan şeyler değil. Umarım mesajınız ironidir.
Hayır mesajım ironi değil. Bunlar yapılabilir şeyler.

Sıkıysa beyefendi gelsin beni vursun ben onu evinden aldırırım. O kadar kolay değil burası türkiye ama sen yine de meksika gibi düşün burayı.
Evinden aldırırmış. 😂 😂 😂 😂 😂 Sanalda sallamakla olmuyor bu işler.

Hayır mesajım ironi değil. Bunlar yapılabilir şeyler.
Kızın yanına oturmak istemesi direkt olarak hoşlantı belirtisi ve seni servisin içinde rezil etme ihtimali var. Uyuma numarası saçma. Gözünün içine bakma olayı da saçma 3 saniyeden fazla bakarsa(utandığı için bakamayabilir) kız ne bakıyorsun diyip tersleyebilir. Ayrıca göz bebeği büyümesini fark edebilmesi için çok yakından bakması lazım ki gözü koyu renkliyse bu da faydasız olacaktır. Değilse bile bir şey göstermez. Çok daha basit bir yöntem var gidip konuşması.

Geri
Yukarı