Sevdiğim kızı unutamıyorum

Psikolog psikiyatrist başvurun. Utangaçlık çözülemeyecek bir şey değildir. Bende utangaçtım içime kapanık sessizdim ta ki onla tanışana kadar... Kötü bitti neyse Şuan kolaylıkla iletişim kurabiliyorum tanımadıklarımda dahil. Tanımadığınız insanlarla iletişim kurmaya çalışın. Terslemezler korkunuz buysa. Mesela bakkalla sohbet edin. 2 dakika dahi olsa.

Ben de öyle yapacağım zamanı gelince, deden de gerçekten sevmiş ben gibi.

Bende benzer şeyler yaşadım benimkisi farklıydı ne yaparsan yap silemiyorsun gençlik işte sadece müzik dinledim fotoğraflara baktım düzelmedi. Ben bir kez daha seni seviyorum diyemedim korkumdan bunu söylemeyi anlatmaya çalışırsan belki kabul eder seni anlar. 2016'da ayrıldık 2012'de çıkmaya başlamıştık. Kaç yıl arkadaş kaldım aylarca görmedim sonra tekrar başladı tekrar gördüm artık bende sildim ya anlatmayı dene yada benim gibi silmeyi dene.

Aşk dediğin şey hormondan ibaret.
Başka bir kız bul unutursun, başka kızlarla konuşmadığın için böylesin.
Umarım bir an önce 22-25 yaşlarına ulaşır da kurtulursun

Seni umursamayan, unutmuş biri için hala neden üzülüyosun. Sil engelle her yerden. Git fitness'a başla 6 aya unutmazsan ben sana o kızın yanına gitmen için bilet alcam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…