Sevdiğim kızı unutamıyorum

Sevdiğin kızı unutmanın ilacı başka kızlarla konuşmaktır. Bu tür konular sadece kaybedenler içindir.

Sen burada aşk acısı çekiyorsun ama kızlar sana gülüyor. Onlar sana acımaz. Seninle dalga geçiyorlar. Whatsapp guruplarında bu tür yazıları paylaşıyorlar.

Erkek neslini düşürüp durmayın:dikkatli:

Kusura bakma ama o seni unuttu dostum.
Kendini onun yerine koy ve onun ağzından kendini aşağıla belki yararı dokunur.

Bi kız var ilk aşkım bende onun ilk aşkıyım. Ben su an lise 2'yim bundan 3 sene önce aynı şehirde ayni okuldaydık sonra ben farklı bir şehre geldim ayrıldık falan. Bu süreçte yaklaşık 1 yıl çıktım 2 senedir kimseyle çıkmıyorum. Bu kızı unutamıyorum şu an arkadaşız konuşuyoruz onun yanına gitmek onla birlikte olmak istiyorum ama böyle bir şansım yok. Unutamıyorum ne yapmam lazım?
Unutman için onla konuşmayı azaltıp bir süre sonra hiç konuşmaman lazım ki bu aşırı zor. Benim içinde bu böyle olurdu. Sonuçta ben de duygusal adamım. Üzülen taraf sen oluyorsun. Ya da normal arkadaş olarak kalacaksınız.

Arkadaslar, her zaman soylemisimdir bu yaşlarda aski maski boşverin. Kariyer düşünün para olduktan sonra estetikle vs George Clooney bile olursunuz Margot Robbie gibi hatunlari pesinize takarsiniz kafayi yormayın boşverin hayatınızı yaşayın. :)

Arkadaslar, her zaman soylemisimdir bu yaşlarda aski maski boşverin. Kariyer düşünün para olduktan sonra estetikle vs George Clooney bile olursunuz Margot Robbie gibi hatunlari pesinize takarsiniz kafayi yormayın boşverin hayatınızı yaşayın. :)
Bravo! Müthiş teselli! Şu anda unuttum bak şuan aşk acısı falan kalmadı Allah senden razı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı