Sevdiğim kızı unutamıyorum

Asosyalim çünkü insanların içine giremiyorum biriyle konuşmaktan utanıyorum kim ne derse alttan alıyorum (kendi görüşüm olmasa bile) asosyalliği geçtim birisi küfür etse cevap veremeyecek vaziyetteyim maalesef.
Psikolog psikiyatrist başvurun. Utangaçlık çözülemeyecek bir şey değildir. Bende utangaçtım içime kapanık sessizdim ta ki onla tanışana kadar... Kötü bitti neyse :) Şuan kolaylıkla iletişim kurabiliyorum tanımadıklarımda dahil. Tanımadığınız insanlarla iletişim kurmaya çalışın. Terslemezler korkunuz buysa. Mesela bakkalla sohbet edin. 2 dakika dahi olsa.

Rahmetli dedem son nefesini vermeden önce annemin ismini sevdiği ilk kızın isminden esinlenerek koyduğunu anneme itiraf etmiş. Dile kolay evlilikte geçirilen 56 yıl sonunda bile bunu dedem söyleme ihtiyacı duymuşsa sen daha yolun başındasın :)
Ben de öyle yapacağım zamanı gelince, deden de gerçekten sevmiş ben gibi.

Bi kız var ilk aşkım bende onun ilk aşkıyım. Ben su an lise 2'yim bundan 3 sene önce aynı şehirde ayni okuldaydık sonra ben farklı bir şehre geldim ayrıldık falan. Bu süreçte yaklaşık 1 yıl çıktım 2 senedir kimseyle çıkmıyorum. Bu kızı unutamıyorum şu an arkadaşız konuşuyoruz onun yanına gitmek onla birlikte olmak istiyorum ama böyle bir şansım yok. Unutamıyorum ne yapmam lazım?

Bende benzer şeyler yaşadım benimkisi farklıydı ne yaparsan yap silemiyorsun gençlik işte sadece müzik dinledim fotoğraflara baktım düzelmedi. Ben bir kez daha seni seviyorum diyemedim korkumdan bunu söylemeyi anlatmaya çalışırsan belki kabul eder seni anlar. 2016'da ayrıldık 2012'de çıkmaya başlamıştık. Kaç yıl arkadaş kaldım aylarca görmedim sonra tekrar başladı tekrar gördüm artık bende sildim ya anlatmayı dene yada benim gibi silmeyi dene.

Seni umursamayan, unutmuş biri için hala neden üzülüyosun. Sil engelle her yerden. Git fitness'a başla 6 aya unutmazsan ben sana o kızın yanına gitmen için bilet alcam.

Yeni konular

Geri
Yukarı