Sevdiğim kızın en yakın arkadaşıyla çıkıyorum

UTKU123161

Hectopat
Merhabalar, ben bir kızı seviyordum (a kişisi olsun) ve bu kız benim kankamdı. Daha sonra bu kız bir gün gelip sana b kişisini ayarlayayım mı dedi. Bende öylesine ayarla dedim. B kişisiyle konuştuk sonra olmaz dedim. Ve a kişisine karşı sevgim burada başladı. Ondan çok hoşlanıyordum bunu 5 ay içimde tuttum ve en sonunda dayanamayıp söyledim. İlk önce olabilir düşüncem dedi fakat sonra b kişisine bunu yapamam dedi(bunlar en iyi arkadaş) sonra b kişisine bir arkadaşımı ayarlamaya çalıştım ama olmadı ve beni sevdiğini öğrendim. Red yediğim için çok kötü hissediyordum ve ortada kalmıştım bu yüzden b kişisiyle çıkmaya başladım. Ama a kişisi bana dün mesaj attı ve mecburdum falan dedi. Ben hala a kişisini çok seviyorum ileride evleneceğim kadın olmasını istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen unut, unutmalısın gibi yorumlar yapmayın. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben bir kızı seviyordum (a kişisi olsun) ve bu kız benim kankamdı. Daha sonra bu kız bir gün gelip sana b kişisini ayarlayayım mı dedi. Bende öylesine ayarla dedim. B kişisiyle konuştuk sonra olmaz dedim. Ve a kişisine karşı sevgim burada başladı. Ondan çok hoşlanıyordum bunu 5 ay içimde tuttum ve en sonunda dayanamayıp söyledim. İlk önce olabilir düşüncem dedi fakat sonra b kişisine bunu yapamam dedi(bunlar en iyi arkadaş) sonra b kişisine bir arkadaşımı ayarlamaya çalıştım ama olmadı ve beni sevdiğini öğrendim. Red yediğim için çok kötü hissediyordum ve ortada kalmıştım bu yüzden b kişisiyle çıkmaya başladım. Ama a kişisi bana dün mesaj attı ve mecburdum falan dedi. Ben hala a kişisini çok seviyorum ileride evleneceğim kadın olmasını istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen unut, unutmalısın gibi yorumlar yapmayın. Şimdiden teşekkürler.
Tamam bütün kızlar senin olsun kardeşim .

Daha sonra bu kız bir gün gelip sana b kişisini ayarlayayım mı dedi.
Ben de öylesine ayarla dedim diye bir şey yok işte. Kadınları etkilemenin altın yolu (benim düşüncem) biraz gizemli olmak ve kendini ağırdan satmaktır. Sen ise sevdiğin biri varken bir tane de yedek sunulunca önüne, hemen atlamışsın. Hem de bunu sevdiğin kişi teklif ediyor, yanlışlar silsilesi.

Klasik lise ilişkileri gibi geldi, büyüyünce unutursun.

ortada kalmıştım bu yüzden b kişisiyle çıkmaya başladım.
Burada kaybetmişsin zaten. Ortada kaldım ne yahu? Sakın geriye kalan hayatında böyle düşünme. Sen Allah'tan başkasına muhtaç değilsin. Bu olayı geç önüne bak artık. A kişisinden sana artık hayır gelmez. İlişki kursanız bile temeli yok. Ufak bir sallantıda çöker!

Havuz problemlerinin hakkını yemişiz.

Takas, aracılık, açık teklif her şey var. Sahibinden.com gibi...

Ben sizin yerinizde olsam 4-5 kişi kura yöntemi ile eşleşirdim.

İşin şakası bir yana, kısa sürede unutursun.
Yaşı büyük ihtimal 12 ile 15 arası. Kim kimi götürüyor belli değil. Klasik genç ilişki saçmalıkları. Anlar ileride ne kadar boş ve saçma bir iş yapmış olduğunu. Bu arada sevgili işleri ile uğraşan bir insan benim gözümde boş işlerle uğraşan bir insandır.

Bu ne oğlum ahahahah ondan yok bundan vereyim der gibi puahahahahah. Kızla olmuyor demişsin olmuyorsa nasıl sevgili oluyorsunuz? Törenle falan mı? Mantık sevgililiği mi bu?

Sevgililikte kankaya takılanlar. Ahahahahahah.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı