Sevdiğim kızla nasıl sevgili olabilirim?

@akiyorm süper moderatör olsun, ilişki üzerine uzmanlığı var.
İlişki tamamen deneyime bağlı.
Kasıtlı SMod olmuyorum görevleri daha fazla, uğraşmaya üşeniyorum açıkcası. İstesem olurdum.
SMod'un zorunlu ilgilenmesi lazım, ben macOS bölüm moderatörüyüm, denetimle ilgilenmiyorum.

Benden ufak tavsiye ne olursa olsun kendini kaptırma. Görünüş olarak kusursuz görünür. Ama bir gün bir an gelir kızdan tamamıyla soğursun. Ondan yavaş ve temkinli ilerle. Arkadaşın dediği gibi sinema en güzel yerdir. Ekonomik durumun el veriyorsa güzel ama pahalı değil bak altını çiziyorum sakın :D (donu bırakırsın) bir yerde güzel bir akşam yemeği ardında şehrinde sahil varsa sahile yürü, doğal bir şekilde akışa bırak.

Adama öyle saçma bir soru soruyorsun ki hiç tanımadığın birine merhaba deyip konu açabiliyor musun bu kişiden kişiye değişir ama dışarıda 100 kişiye sorsan 20'si evet yaparım der o kişi konuşmayı çok sevecek o an sıkılmasın diye yabancı biriyle konuşucak komik.

Bir insanın nasıl biri olduğunu hareketlerinden konuşmasından çok rahat anlayabilirsin çok güzel vs. olunca kimse umursamıyor karakterini bence bir de hep yalan söyleriz ya dış güzellik değil iç güzellik önemli kocaman bir yalan genelde bunu kızlar söylüyor o tiplerin kafasına vurasım geliyor.

Aynen hocam.

Benden ufak tavsiye ne olursa olsun kendini kaptırma. Görünüş olarak kusursuz görünür. Ama bir gün bir an gelir kızdan tamamıyla soğursun. Ondan yavaş ve temkinli ilerle. Arkadaşın dediği gibi sinema en güzel yerdir. Ekonomik durumun el veriyorsa güzel ama pahalı değil bak altını çiziyorum sakın :D (donu bırakırsın) bir yerde güzel bir akşam yemeği ardında şehrinde sahil varsa sahile yürü, doğal bir şekilde akışa bırak.

Tamam hocam bunu deneyeceğim.

Bunla başlayabilirsin o zaman :).

Tamam hocam.

Arkadaşlar bir de yaşımız 17'ya lise de kız bulmak mantıklı mı üniversitede bulsak daha mı mantıklı? :)

Lise zamanlarında eğleniceksin takılıcaksın yani ilişki düşünmüceksin üniversite zamanında ciddi bir ilişki için asılcaksın bu benim düşüncem.

Bu tür konuları çok fazla görmeye başladık, birisi bir konu hakkında yolu açınca herkes eteğindeki taşları dökmeye bayılıyor. Peşinden arka arkaya bir sürü konu geliyor. Konu sahibine şunu söyleyeyim, arkadaş olmak istemediğin bir kıza arkadaş gibi yaklaşırsan istediğini elde edemezsin. En başından niyetini belli edeceksin, çok fazla üstüne düşmeyeceksin ama az az jestler yapacaksın. Arada bir bilerek ona bakarken (hayvan gibi bakma) yakalanacaksın ki beğenini fark etsin. Sonrasında kızın sana bir meyili varsa ya da bir süre bunu fark ettiği halde seninle iletişimini koparmamışsa konuşacaksın. En kötü ne olabilir ki? Seni arkadaş olarak görüyorum der, sen de tüm iletişimini selamlaşma düzeyine indirip başka kız ararsın. Eninde sonunda biri tutacak.

İstesem olurdum.
Bundan Mikail'in haberi var mı? :D

Şaka yapıyorum çok kızma. :) Zaten üstteki uzun yorumu da sırf konuyla alakasız mesaj kapsamına girmesin diye yaptım. :D

Geri
Yukarı