Bir Kızla Nasıl Sevgili Olacağım?

TheNovaPunchers

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu konularda çok kötüyümdür öncelikle onu bi söyleyeyim. Nasıl sevgili yaparım? Hani öyle çok yakışıklı değilim ama çirkinim de denmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunuzdan anladığım kadarıyla ortada şu an bir sevgili adayı yok.

Öyle olsaydı nasıl konuşabilirim, diye sorardınız.

Sınıfı keseceksiniz. Veya komşu sınıfları.

Veya Sosyal medyadaki tanıdıklarınızı.

Sonra taktik maktik yok. Bam bam bam! :D

Yani önce iyi bir kafadar ilişkisi başlatacaksınız, arkadaş değil, kafadar diyorum.

Sonra kızlar, ama sen benim arkadaşımsın ki, şeklinde saçma reddetmeler yapıyorlar.

Sonra basacaksınız teklifi. :D

Sonra tabii kısmetse buraya güzel bir Çözüldü mührü de koyarız. :D

Nişanı da burada yaparız. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen kızı bul düğünü Technopat ailesi karşılayacak. :D Şaka bir yana önce adayları belirle(tanıdığın sevgilisi olmayanları) sonra reddeder de rezil olurum diyorsan bir tane kız arkadaşına söyle o arasın adayların ağzını. Ben hep öyle yaptım.

Maalesef bir gerçek ile karşı karşıyağız. Onedio saçmalıkları...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Maalesef bir gerçek ile karşı karşıyağız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Klasik onedio saçmalıkları. Bu siteden ve bu videolarda ismi geçenlerden iğreniyorum.

Arkadaşlar bu konularda çok kötüyümdür öncelikle onu bi söyleyeyim. Nasıl sevgili yaparım? Hani öyle çok yakışıklı değilim ama çirkinim de denmez.

Bu arada doğal davranmanı tavsiye ediyorum. Eğer başkası gibi gözükürsen başkası gibi yaşamış olursun. Ben hayatta hem kendim gibi oldum, hiç başkası gibi davranmadım. Ve şuan 1 senelik çok hoş ve zeki bir sevgilim var. Sen başkaları gibi değil başkaları senin gibi olsun değil mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı