Sevdiğim oyunlara göre yeni oyun tavsiyesi

Serendipity

Hectopat
Makaleler
3
Başlığı biraz garip yaptım ama şöyle anlatayım, Steam'de sevdiğim oyunları yazsam, siz de türüne ve içeriğine göre bana bunlara benzer, benim de sevebileceğim başka oyunlar önerebilir misiniz? Maksimum 35 TL gibi bir değer olursa sevinirim. Fiyata göre azıcık daha arttırabilirim.

Undertale

OneShot

OMORI

Yani tıpatıp aynısı olmak zorunda değil ama tür açısından benzer olursa sevinirim.

Almak istediğim diğer oyunlar:

Hades

My Friend Pedro(indirim gelince)

Başlığı biraz garip yaptım ama şöyle anlatayım, Steam'de sevdiğim oyunları yazsam, siz de türüne ve içeriğine göre bana bunlara benzer, benim de sevebileceğim başka oyunlar önerebilir misiniz? Maksimum 35 TL gibi bir değer olursa sevinirim. Fiyata göre azıcık daha arttırabilirim.

Undertale.

OneShot.

Omorı.

Yani tıpatıp aynısı olmak zorunda değil ama tür açısından benzer olursa sevinirim.

Almak istediğim diğer oyunlar:

Hades.

My Friend Pedro(indirim gelince)

Disgaea serisi.

Tactic RPG oyunlarının atası diye ayrıca jrpg değil.
1633557000729.png

Burada böyle gördüm bir de PC yazan oyunu daha vardı, ben mi yanlış biliyorum veya yanlış ifade ettim anlamadım da benim istediğim genelde Zengin Hikaye, Bağımsız, Önemli Seçimler yönünde. RPG türüyle aşırı aram yoktur çünkü.
İndirimde Cuphead ve Castle Crashers olabilir.
@Haylaz2961

Öneriniz için çok teşekkürler hocam, baktığımda genel olarak eşli, macera, platform türünde. Bunların haricinde hikayesi iyi olan, bağımsız türünde önerebileceğiniz oyunlar var mı? Tavsiye verdiğiniz oyunlar aklımda olacak.

@Haylaz2961

Öneriniz için çok teşekkürler hocam, baktığımda genel olarak eşli, macera, platform türünde. Bunların haricinde hikayesi iyi olan, bağımsız türünde önerebileceğiniz oyunlar var mı? Tavsiye verdiğiniz oyunlar aklımda olacak.
Florence vardı sanırım henüz oynama fırsatım olmasa da iyi olduğunu görmüştüm.

Eki Görüntüle 1182633

Burada böyle gördüm bir de PC yazan oyunu daha vardı, ben mi yanlış biliyorum veya yanlış ifade ettim anlamadım da benim istediğim genelde zengin hikaye, bağımsız, önemli seçimler yönünde. RPG türüyle aşırı aram yoktur çünkü.

@Haylaz2961

A Way Out.

Geri
Yukarı