Sevdiğim ve sevmediğim oyunlara göre oyun tavsiyesi

mergen_t

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
RTX 3060 Ti
İşlemci
10400F
Son zamanlarda oynadigim sevdigim ve sevmedigim oyunlari su sekilde listeledim, verdigim puanlar benim o oyundan 10 uzerinden kac keyif aldigimi gosteriyor. 1 hiç sevmedim boyle oyun mu olur be, ve 10 iste bu be sen nasıl harika bir oyunsun demek.

Metro 2033 Redux7
Metro Last Light Redux5
Last of Us Part I9
Supraland7
Supraland: Six Inches Under6
The Wild at Heart7
Never Alone1
Planet of Lana7
Limbo7
Figment7
Figment 2: Creed Valley6
AC Origins7
AC Odyssey8
Dysmantle7
Witcher 38
Mad Max8

Cok begendigim oyunlarda genelde bir 'crafting' ve beceri puani mekanigi oluyor. Acik dunya bos degilse keyifli olabiliyor. Hikaye konusunda da aşırı hikaye dolu olmasi sart degil ama baglnabilecek ve icine girebilecek kadar guzel bir hikayesi olsa yeterli. Belirttigim oyunlara gore bana oyun tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dying Light 2 der susarım RPG benzeri mekanikler, dolu dolu bir açık dünya, yasayan NPCler, surukleyici bir hikaye, eğlenceli bir beceri ağacı ve Dying Light serisi ile ozdeslesen akici bir parkur. Zam yemedi henuz bence kesinlikle denenmeli.

Dying Light 2 der susarım RPG benzeri mekanikler, dolu dolu bir açık dünya, yasayan NPCler, surukleyici bir hikaye, eğlenceli bir beceri ağacı ve Dying Light serisi ile ozdeslesen akici bir parkur. Zam yemedi henuz bence kesinlikle denenmeli.
Hocam ilk Dying Light oyunu beni baya germisti. Uzerime dogru gece kosan cirkin yaratiklar vardi. Gerilip korkup silmistim sonra 😂 Oneriniz icin tesekkurler

Red Dead Redemption 2 oynada, listede 10/10 alan bir oyun bulunsun.
Ilk oyunu PC'de oynamanin bir yolu veya geregi var mi?

Ilk oyunu PC'de oynamanin bir yolu veya geregi var mi?
Xenia ile oynanabiliyor ama sağlam sistem istiyor akıcı oynayabilmek için, zaten gereği de yok çünkü Red Dead Redemption 2 bir prequel yani ilk oyundan öncesini anlatıyor. İlk önce Red Dead Redemption 2'nin oynanması gerekiyor yani.

Geri
Yukarı