Sevdiğiniz bir Arkadaşınıza ne tür bir hediye alırdınız?

Güzel bir kitap alınabilir. Veya The Witcher 3, GTA V, Battlefield 1, Fallout 4 vs. bu ayarlarda bir AAA oyunu kutulu DVD olarak alıp hediye paketi yapıp hediye edebilirsiniz. Bence sevecektir, tabii oyunu önceden oynayıp oynamadığını bir şekilde öğrenmelisiniz.

Güzel bir kulaklığa hayır demem doğrusu. :)
Orta yaşlarda birine genelde işine yarayacak değilde hatıra ve sevgi içeren hediyeler daha iyi olabilir. Samsung bey S8 yada S8+ alanlara 500 TL hediye çeki veriyormuş galiba. Telefon alacaksanız bu çeki ona verebilirsiniz. :)

Beni Haydar Dümen hocamla kıyaslayan arkadaşlara teessüf ederim :D

O arkadaş gördüğüm kadarıyla saat takmıyor. Fakat tam bir Kitap Kurdu diyebilirim. Ama nasıl ve hangi kitapları okumadığını nasıl öğreneceğim :rolleyes:

Galiba son çara linkini verdiğim tabloyu alacağım :kararsız:

Kitap okuyorsa tek bir kitap değil de bir kitap serisi alın. Şahsen ben "Hizmetkar Kim?" serisini önerebilirim. İnternette sadece ilk kitabı gözüküyor ve internette kolayca bulunmuyor. Ben NT'de görmüştüm. 9 veya 10 kitaplık bir seri ve her kitabın adı farklı ama numaralandırılmış. (Serinin 1. kitabı, 2. kitabı vs.)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı