Sevdiğiniz bir markanın en sevmediğiniz ürünü nedir?

Yamaha R7 nokta bu kadar çöp, bu kadar gereksiz, bu kadar kopya bir motor olamaz bir de yeni diye çıkartıyorlar kafayı yiyeceğim ne güzel R6 vardı üretimden kaldırdı R7 geldi o da... Neyse bir şey demeyeceğim :D

Yamaha R7 nokta bu kadar çöp, bu kadar gereksiz, bu kadar kopya bir motor olamaz bir de yeni diye çıkartıyorlar kafayı yiyeceğim ne güzel R6 vardı üretimden kaldırdı R7 geldi o da... Neyse bir şey demeyeceğim :D
R6'yı bayağı bir seviyorsun sanırım, profil fotoğrafındaki motor R6'mı yoksa?

R6'yı bayağı bir seviyorsun sanırım, profil fotoğrafındaki motor R6'mı yoksa?

Hocam R6'nın aşığı değilim ama zamanında bir kere gaz vermiştim o motora sesi mükemmel o yüzden seviyorum bir de 295 kmh gören 600 CC mi olur :D
Yani aşığı değilim ama seviyorum işte diğer 600 CClere göre daha güçlü gidiyor.

Profil fotoğrafındaki motor R6'mı yoksa?

Evet hocam :D

Hocam R6'nın aşığı değilim ama zamanında bir kere gaz vermiştim o motora sesi mükemmel o yüzden seviyorum bir de 295 kmh gören 600 CC mi olur :D
Yani aşığı değilim ama seviyorum işte diğer 600 cclere göre daha güçlü gidiyor.

Evet hocam :D

Motorlardan anlamam ama 295km/s gerçekten müthiş bir hız.

Motorlardan anlamam ama 295km/s gerçekten müthiş bir hız.

Hocam kısaca şöyle özetliyim R6'nın eş değer olduğu motor Honda CBR600RR ve YouTube'da R6 ile kıyaslamaları var CBR600RR 250 km/sden sonra çok zorlanıyor ancak R6 aynı şekilde devam ediyor. Ve R6'nın abisi R1 1000 CC bir motor ve 310 km/s hız yapabiliyor maximum. Şimdi Türkiye şartlarında en önemli olan tabii ki fiyat :D.
Şimdi bence 295 km/s ile 310 km/s arasında bir fark yok :D.
Boşu boşuna gidip 800k ya R1 alacağıma gider 200k ya R6 alırım :D
İşte bu yüzden R6 çok popüler sadece 600 CC'ler ile değil 1000 CC'ler ile yarıştığı için bu kadar el üstünde tutuluyor.

Porsche'nin tüm elektrikli modelleri. Her ne kadar iyi olsalar bile elektrikli araçlara karşıyım. Porsche gibi bir markanın elektrikli araba üretmesi markaya hakarettir.

Geri
Yukarı