Sevgili olmanın doğru zamanı

Talha ama L ile

Centipat
Daha fazla  
İyi forumlar, aklıma takılan birkaç soru var ve bende sizle danışmak istedim. Yaşım 15 9. sınıfım ve son 2 aydır birini sevme isteği oluştu içimde, küçüklüğümden beri çok fazla kız beni sevdiğini söyledi ama nedense ben istemedim, sevmeyi mi beceremiyorum onu da anlamadım. Nedense artık biriyle vakit geçirmek istiyorum onca karmaşanın arasında, sizce bu işin zamanı var mıdır daha yaşım erken biliyorum ama yaşıma göre bir tık daha olgun olduğumu düşünüyorum. Sosyal hayatım da kötü değil, dışarıdan ciddi biri gibi gözüksemde çok eğlenceliyimdir, ondan da endişeliyim yani beni dışarıdan görüp tanımak isteyen biri tanıdıktan sonra benden soğuyabilir diye düşünmüyorum değil. Neyse çok fazla uzatmak istemiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi forumlar, aklıma takılan birkaç soru var ve bende sizle danışmak istedim. Yaşım 15 9. sınıfım ve son 2 aydır birini sevme isteği oluştu içimde, küçüklüğümden beri çok fazla kız beni sevdiğini söyledi ama nedense ben istemedim, sevmeyi mi beceremiyorum onu da anlamadım. Nedense artık biriyle vakit geçirmek istiyorum onca karmaşanın arasında, sizce bu işin zamanı var mıdır daha yaşım erken biliyorum ama yaşıma göre bir tık daha olgun olduğumu düşünüyorum. Sosyal hayatım da kötü değil, dışarıdan ciddi biri gibi gözüksemde çok eğlenceliyimdir, ondan da endişeliyim yani beni dışarıdan görüp tanımak isteyen biri tanıdıktan sonra benden soğuyabilir diye düşünmüyorum değil. Neyse çok fazla uzatmak istemiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Yani şimdilik sizin için ciddi bir ilişki olacağını sanmasam da eğer o da seni seviyor ise neden olmasın sonuçta tam sevgili yapma yaşındasın.

Hocam erken falan değil, tam yaşı.

Bu yaşta bana çok gereksiz geliyor, o kadar şeyle uğraşırken ekstra ilgilenmek gerekiyor. Tabi ki arada ki sevgi ne kadar gerçek, orası ayrı bir konu.
Bilemiyorum belkide gereksizdir ama sanki hayatımda biri yokken plansız bı hayat yaşıyormuş gibi hissediyorum bı sorumluluk almak istiyorum üzerime yük binsin istiyorum sanırım ergenlikten :/

Bilemiyorum, ben katı bir ailede yetiştiğimden dolayı erken yaşta sorumluluk almaya başlamıştım, eğer hayatınızda bir boşluk varsa, o boşluğu doldurucak birisine ihtiyacınız vardır :D.

Ben de 10. sınıfın sonunda "ulan treni kaçırdık aslında 9. sınıfta bir kız bulup takılacaktık şimdi 11. sınıf var önemli, ondan sonra hayat daha da zor" demiştim. Bence 9. sınıfın başları en ideal vaktidir, 10. sınıfın sonunda bitmiş olsun ama ilişki. :) Yaş küçük falan filan olayı diyenler oluyor ama tecrübe denen bir şey var. Sürekli tek tabanca iyisin @Kimse diyorum kendi kendime, rahatım da pişman değilim ama ortalama bir liselinin ilişki hakkında tecrübesi benden daha fazladır. İlerde sorun yaşatma ihtimali de var. Tabi ilişki şart demiyorum, görüp duyuyoruz az çok, o da tecrübe sayılabilir.

Geri
Yukarı