Sevgili yapmak mantıklı mı?

Arkadaşlar, bir derdini anlatabileceğinin kişinin olması ya da seni seven bir kişinin olması neden saçma? Saçma diyenler olmuş da, düşüncelerini merak ediyorum.

Kafa dengi birini bulursanız gerçekten zamanın nasıl geçtiğini bile anlamazsınız. Benim üniversiteden arkadaşlarım vardı, liseden beri çıktığıyla evlenen de olmuştu. Belki ileride evlenebilirsiniz de, ne olacağı belli olmaz.

Arkadaşlar, bir derdini anlatabileceğinin kişinin olması ya da seni seven bir kişinin olması neden saçma? Saçma diyenler olmuş da, düşüncelerini merak ediyorum.

Derdimi aileme, ablama, dedeme, dayıma, arkadaşlarıma, dostlarıma anlatabilirim. Sevilme konusuna gelir isek, yine aynı. Ailem, arkadaşlarım yine var. Saçma diyen ben değilim, ama yine de yazmak istedim.

Derdimi aileme, ablama, dedeme, dayıma, arkadaşlarıma, dostlarıma anlatabilirim. Sevilme konusuna gelir isek, yine aynı. Ailem, arkadaşlarım yine var. Saçma diyen ben değilim, ama yine de yazmak istedim.

Hocam illaki düşünceni yazabilirsin. Bunun kadar normal bir şey yok, ancak seni yaşıtın daha iyi anlamaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı