Sevgili yüzünden okuldan atılmak

Buğra karataş

Centipat
Daha fazla  
Sevgilim ile yangın kapısının önünde otururken (elim belinde başı omzumdaydı) hoca gördü bizi ayağa kaldırıp hesap sordu müdür yardımcısına götürdü odada yoktu ismimizi aldı sonraki gün müdür yardımcısı beni sınıftan aldı bana hakaret etmeye başladı ve seni yurttan atacağım ilişiğini kesicem baban gelsin pazartesi günü dedi biz ayıp bir şey yapmadık bana senin ne olduğun belliydi karaktersiz terbiyesiz ailen doğurup atmışa denk gelen sözlerde bulundu ve yakalayan hoca tutanağa birbirlerine sarılıp telefondan bir seyler izliyorlardı yazmış sadece fotoğraf çekiliyorduk bana hakaret edip yurttan atmaya hakkı var mı? Yurtta o kadar sigara içen varken? Sonuç ne olur sizce? Okul Elbistan fen lisesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi ciddi misin? D
Müdür cidden komik adam mış.
Yazdigi seye bak bir de yok film çekiyoruz deseydin hocaya gidip şikayette bulunun ciddiyim!
Adam resmen size arkada film çekiyormuş diye iftirada bulunmuş cimer ve gerekli yerleri arayip şikayetçi olun.

Müdürün sorunu. Ayrıca okulu bitirmeden sevgili yapmanızı önermiyorum. Erken değil mi? Sevgilisi yüzünden birçok öğrencinin hayatı kararıyor. Ne var bu sevgili olmakla? Anlamadım kız arkadaş veya kanka olmak varken?

Müdürün sorunu. Ayrıca okulu bitirmeden sevgili yapmanızı önermiyorum. Erken değil mi? Sevgilisi yüzünden birçok öğrencinin hayatı kararıyor. Ne var bu sevgili olmakla? Anlamadım kız arkadaş veya kanka olmak varken?

Hocam o olayla alakasiz ama bizim derdimiz müdürün yaptığı neyse konuşmayacağım anladiniz siz.

Geri
Yukarı