Taşınırken sevgiliden ayrılmak istememek

Fikotakya

Hectopat
Merhaba, ben 11. sınıf öğrencisiyim. 3 aylık bir ilişkim var ilk sevgilim ilişkimiz o kadar iyi ki anlatamam su zamana kadar hiçbir kavgamiz olmadi. Ya o alttan alir ya da ben alirim hatta ikimizin bile aldığı oluyor konusurak düzgün bir sekilde her şeyi hallediyoruz, yani ben o kadar çok seviyorum ve baglandim ki anlatamam size onun da böyle düşündüğü düşünüyorum. Kendisi de söylüyor teneffüslerde hep beraber vakit geçiriyoruz. Bazi teneffüslerde arkadaşlarimin yaninda oluyorum beni cagiriyor sensiz duramiyorum diyor. Bu iki hafta tatilde bile surekli yanima geldi ben cikamiyorum diye bazi sebeplerden dolayı çıkamamistim. Yani bayağı iyi bir ilişkimiz var babam emekli oldu İzmir'de evimiz var. Oraya tasinacağız burada kiradayiz bir de memleketimiz orası babam biraz da benden dolayi tasinmak istiyor. R bu aralar dışarıda cok takılmam ve bazi yediğim şeylerden dolayı değiştiğimi kotu birine döndüğümü bunun sebebinin arkadaş cevremden oldugunu düşünüyorlar. Aslinda oyle degil ne kadar konuşsam da anlamiyorla. R dışarıda fazla takilan biriyim eve gec gelirim sabah cikarim bunu dert ediyorlar. Evde duramiyorum arkadaşlarimin yaninda kafa dagitabiliyorum bana orasi iyi geliyor anlamiyorlar. 1 seneden beri sigara kullanıyorum onu ogrendiler bir de arkadaslarimin başlattığını dusunuyorlar ama ben kendim başladım meraktan da degil cok sikintilarim vardi kimseye söyleyemediğim derdimi kimseye anlatamadigimdan dolayi ona sarıldım gibi bir şey oldu. Okul naklimi bekliyorum acaba okul naklimi silsem mi diye dusunuyorum o zaman naklim kabul olmadığı icin tasinmazlar diye düşünüyorum. Bir yandan da nereye kadar boyle gidecek diyorum sevgilim ağlayıp duruyor tasinirsam buraya gelemem bir daha salmazlar gelsem bile kalacak yerim yok. Sevgilimi göremeyeceğim beni o kadar cok degistirdi ki anlatamam. Beni kötü yoldan iyi yola soktu annemin babamin yapamadığını yapti onu birakmak istemiyorum onsuz yapamiyorum. Tasininca tekrardan eski halime dönüşmekten korkuyorum. Bana bir yol gösterir misiniz? Ne yapmaliyim sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı