Sevgilim Beni Çok Kötü Biçimde Aldattı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu kadar aşk dolu biri neden aldatır? Veya neden 2 kişiyi bir arada götürmek ister? Aşırı da içten davranıyordu, hiç mesafe veya samimiyetsizlik hissetmedim.
Canı sıkılır, aldatır. Senden daha çekici ve güzelini bulur, aldatır. Senden daha çok mutlu edeni bulur, aldatır. Seni bir başkası için kullanmıştır, işi bitince aldatır.

Aldatmak için mutsuz ve yolunda gitmeyen ilişki şart değil. Karakter, empati meselesi.

Sen de sürekli erkek sevgililerine ilgili konu açıyorsun. Eski konularını da gördüğümü hatırlıyorum. Bana CSB gibi gelmeye başladı artık.

Canı sıkılır, aldatır. Senden daha çekici ve güzelini bulur, aldatır. Senden daha çok mutlu edeni bulur, aldatır. Seni bir başkası için kullanmıştır, işi bitince aldatır.

Aldatmak için mutsuz ve yolunda gitmeyen ilişki şart değil. Karakter, empati meselesi.
Canı sıkılıp aldatmak nedir yahu? Daha hoş insan her zaman vardır. Buna doyumsuzluk denir.

Canı sıkılıp aldatmak nedir yahu? Daha hoş insan her zaman vardır. Buna doyumsuzluk denir.
Evet, daha hoş/başarılı/yakışıklı insan her zaman vardır. Bu yüzden mesajımın sonunda karakter dedim, empati dedim. Bir insan kendisine yapılmasını istemediği bir şeyi başkasına yapmaz. Yaparsa bir gün karma da onun kapısını çalar.

Bu çok kompleks bir konu. Aldatmanın 50 tane sebebi olabilir, ilişkinin içinde olmadan anlamak güç.

Instagram, TikTok hesaplarını kapattı. Telefonuna başka eşcinseller ulaşabileceği için numarasını da değiştirttim. Çok güven verici görünüyordu ilişki.

WTF. Bu ne tezat çelişki?!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı