Çok kötü bir biçimde bir kıza aşık olmak

Yaşıtız, bence teklif etmelisin. Liseye geçtiğimde bir kızı beğendim şansıma kız gamer çıktı ve aynı sınıfta aynı sıradaydık, Minecraft oynamaya çağırdım öyle konuştuk falan kız benden hoşlandı ben ondan hoşlandım 2 aydır beraberiz. Beraber LOL, CS:GO, PUBG falan oynuyoruz :D. Bence bu kadar abartmamalısın dostum. Olursa olur olmazsa olmaz gözüyle bakmalısın. Ben yaz tatilinde kararlıydım fakat aşk mantık dinlemiyor ilk görüşte gidiyorsunuz. Kısacası teklif ediver gitsin kabul ederse ne mutlu sana etmezse daha sonra illa ki beğendiğin birisi olur ve şansını yine denersin.
Ayrıldım beyler...

Gençler ben çok kötü bir biçimde bir kıza aşık oldum ama platoniğim yani bilmiyor daha söylemedim.

Okul ve sınıf arkadaşıyız hatta yakınız da denebilir ama bence beni aşk anlamında sevmiyor.

Ona açılacağım ama o zamanda kulaklarımda anne marie - friends şarkısı çalıyor (şarkının Türkçe'sini bilenler anladı) aynı şekilde unutamayacağım bir acı ve dalga konusu olacağım ne yapabilirim bilmiyorum.

Her gün yıkanıyorum, gitar çalıyorum, okula giderken serbest giyiniyorum artık, parfüm falanda kullanıyorum hatta etkisi olur diye kas bile yaptım ama bana bir sinyal vermiyor.

Çaresizim ne yapabilirim bilmiyorum ne olur yardım edin depresyona girdim resmen çok sempatik biri olmama rağmen artık çok nadir konuşuyorum. Kimseyle konuşmak istemiyorum.

Hep düşünceliyim sürekli onu düşünüyorum. En büyük korkularımdan biride eğer beni reddederse onun yanından bile geçemem çünkü esas niyetimi anlar ve belki de benden iğrenir.

Bende yerin dibine girerim.

Ee bayağı zaman geçmiş. Ne yaptın?

Az konuşabilir miyiz? De. Sonra konuşacaklarımız aramızda kalabilir mi? De.
"Elini koy kalbine de ardından atıyor mu evet derse benimle atabilir mi? de
"
Yok söyleyemem diyorsan arkadaşlarınla git online oyun oyna ben yaz tatilinde öyle unutmuştum.
Biz de aşık olduk ilk hocama dedim hoca beni ders alışında hep şaka yapardı. Okulun son günü kızı birini sevdiğini duymuştu hocaya sormuştu. Hoca demişti tam olarak Çarşamba günüydü hoca demiş ben o akşam arkadaşlık yollamıştım obürsü gün hoca allah belanı versin şimdi beraber çalıştığımızı anlayacaksınız demişti ama sonra duygularım yok olmuştu. (BU BENİM ANIM)
Bir süre duyguların gidecek ama arada bastırcak ama üstesinden gelebilirsin.
Abi bu ne hem güldüm hem utandım.
Anladım moralin için çok teşekkürler ama düşünmem lazım biraz kafam çok dağınık muhtemelen haftaya falan açılırım. Sizide haberdar ederim muhtemelen... Bol şans dilerseniz sevinirm hayırlı günler ve tekrardan teşekkürler...
Herhangi bir haber gelmemiş. :(

@recept.karaduman
İnce yazı olan sadece benim. İlk baştaki kalın yazıyı öylesine yazdım. O kadar lüzumsuz laf söyleyecek biri değilim.

Zaten çok saçma bir anım var. Okuyunca ben de utandım. :D 🤦‍♂️

Aman Allahım bir daha okudum ve iyice utandım moderasyon keşke silse.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı