Sevgilim terk etti

@Mr.Tulpar sana başka birisini buldum demez ki hocam zaten. Tavırları ile sonuna kadar belli ediyor aslında. Senin haberin de olmaz açıkçası instasinda falan fotosu vs. varsa ordan yazmış olabilirler. Kendi çevresinden olabilir. Kendini küçük düşürme hala konusmaya çalışıp.

Kanka bir süre bekle ikinizde kafanızı dinleyin doğruları, yanlışları daha iyi bir şekilde ayırt edebilmek için. Birlikteyken aranızda ki birçok şeyi görmezden gelebiliyosunuz, hatalarınızı ayırt edemiyosunuz birbiriniz değerini anlayamayabiliyorsunuz. Araya ayrılık girince zamanla birbiriniz boşluğunu daha çok hissedersiniz yaz ama 2-3 hafta sonra yaz hem daha doğru daha zamanlı kararlar almış olursun duygusal bir boşluktayken birine yazma ayrıca gurur yapıp yazmamaklılık yapma bu seni küçük düşürecek bir hareket değil seviyorsan yaz, yazmayan insan kaybeder sadece aşk da değil hayatta da kaybeder.

Yaz ama 2-3 hafta sonra yaz hem daha doğru daha zamanlı kararlar almış olursun duygusal bir boşluktayken birine yazma ayrıca gurur yapıp yazmamaklılık yapma bu seni küçük düşürecek bir hareket değil seviyorsan yaz, yazmayan insan kaybeder sadece aşk da değil hayatta da kaybeder.

Hocam açıkçası çok yazmak istiyorum ama ne zaman onu bilmiyorum tersler diye korkuyorum çünkü en son onu merak edip 4 gün önce aramıştım 10 dakika bile konuşamadık hep tersledi, aramayı kapatmak istedi sonra beni engelleyip bıraktı zaten.

Dostum seni engellediyse zaten geri dönüşü olmayan bir yola girmiş ama gene de bekle insan oğlu bir böyle bir şöyle oluyor kafa gidip geliyor ne yaptığını bilmiyor bazen. Belki yeni birini buldu, senden soğudu ki büyük ihtimal böyle olmuştur. En azından birkaç hafta sonra yaz kafanda soru işareti bırakma dürüstçe sana senden neden ayrıldığını öğren yoksa uzun zaman bunun yokluğunu çekersin. Eğer nedenini öğrenirsen bunu kabullenip acını hafifletebilirsin o yüzden yazmanı tavsiye ediyorum. (seni seviyorum çok özledim gibi şeyler değil, ayrılma sebebini öğren)

@HAN97 kanka yok ya kız cidden bununla sevgili olmak istese bu dediklerinj yapmaz baştan beri de böyle değil son 1 aydır böyleymiş muhtemelen birini bulmuş aradan cikartiyor.

Hocam zaten son haftalarda erkek arkadaşlarıyla buluşuyordu ya da sesli konuşuyoruz arkadan diğer arkadaşına yazıyordu neymiş çocuk aldatılmış ona motivasyon veriyormuş.
Beni terk etmeden 2 hafta önce başladı bunların hepsi beni bırakana kadar her gün devam etti bu.
Her gün konuşuyorlardı
En son işte kavga çıkarttı çok boş konudan beni bıraktı sonra.

Dostum seni engellediyse zaten geri dönüşü olmayan bir yola girmiş ama gene de bekle insan oğlu bir böyle bir şöyle oluyor kafa gidip geliyor ne yaptığını bilmiyor bazen. Belki yeni birini buldu, senden soğudu ki büyük ihtimal böyle olmuştur. En azından birkaç hafta sonra yaz kafanda soru işareti bırakma dürüstçe sana senden neden ayrıldığını öğren yoksa uzun zaman bunun yokluğunu çekersin. Eğer nedenini öğrenirsen bunu kabullenip acını hafifletebilirsin o yüzden yazmanı tavsiye ediyorum. (seni seviyorum çok özledim gibi şeyler değil, ayrılma sebebini öğren)

Teşekkürler hocam ileriki haftalarda yazmayı düşünüyorum dediğiniz gibi. Fazla sabırlı insan değilim umarım sabredebilirim.

@Mr.Tulpar işte dediğim gibi kız boş boş oturmak için senden ayrılmıyor ha illaki içimde ukte kalır diyorsan yaz ama ben bir sonuç alabileceğini çok düşünmüyorum. Muhtemelen yeni limanlara yelken açmıştır.

Teşekkürler hocam ileriki haftalarda yazmayı düşünüyorum dediğiniz gibi.

İlk iletişimi terk edilen kişi kurmamalı. Terk eden tarafta değilseniz ayrılık sonrası eski sevgilinize yazmayın.

Harbiden hocam. Bununla nasıl baş ederim bilmiyorum

Neden illa başa çıkmak zorundasın?

Bir önceki açtığın konudan belliydi zaten her şey. Duygularınızı kısa süreliğine de olsa kenara bırakıp, mantıklı düşünemiyorsunuz. Bizim kabak gibi gördüğümüz apaçık sorunları ya görmüyor ya da göz ardı ediyorsunuz. Bu çok yanlış bir davranıştır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı