Sevgilim terk etti

alestaa

Centipat
Daha fazla  
1.5 yıllık ilişkim saçma sapan bir telefon hatası yüzünden bitti. Olay şu: Ben üniversite okuyorum dersteyim. O sıra kız arkadaşım aramıştı telefon sessizdeydi ve ben ona çıkışta arayıcağımı yazdım. Nihayet ders bitti çıkar çıkmaz aradım ve bana her şeyin bittiğini söyledi. Nedenini sorduğumda beni defalarca aramış ve aramasında aradığınız kişi başka biriyle görüşüyor diye uyarı almış. Sorun şu ki ben o sıra kimseyle konuşmuyordum. Ben bu durumu nasıl anlatacağım? 1.5 yıllık ilişkim bir anda heba oldu. Operatörü aradım açmadılar nasıl böyle saçma bir hata olabilir? Kız da inanmıyor nasıl olacak ne yapacağım bilmiyorum.

Demek ki kız sana güvenmiyor ve ayrılacak bahane arıyormuş. Çok da zorlamaya gerek yok gibi. Peşinden koşarsan süründürür seni bu arada. Umursamayacaksın mecburen, yapacak bir şey yok. İnanmıyorsa zorla inandıramazsın.

Bence yalan söylüyor, ayrılmak için bahane. Biriyle konuşmazsan telefon başkasıyla konuştuğunu söylemez.

Bence sana değer göstermeyenlere değer verme. Bana bu peşinde koşturma çabası gibi geldi.

Geri
Yukarı