Sevgilim varken bir kız benden hoşlandıgını söyledi

SadeceBirOyuncu

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6650 XT, i3 12100f, 16 GB Ram, 480 GB ssd
Meslek
Yazılım Mühendisliği öğreniyorum.
Arkadaşlar şimdi okullar açıldı biliyorsunuz, ben de arkadaş yaptım ve sınıfta sıkıldığım için bir kızla uğraşmaya başladım. Kıza önce rahatsız olur mu falan diye sordum, olmam dedi bende uğraşmaya başladım eğlendik falan bugün öğrendim ki bana aşıkmış. Normalde sıkıntı değil normal bir şey fakat sınıfta sevgilim olduğunu bilmeyen kimse yok, kız da onunla uğraştığım için aşık olmuş. Sevgilime soruyorum ne istersen yap bana niye soruyorsun deyip trip falan atıyor kötü de davranamam sonuçta arkadaşım yani ne yapmalıyım?

Üstteki arkadaşa katılıyorum. Her şeyi neden sevgilinize anlatıyorsunuz? Sizin de özeliniz olmalı ve sevgilinizin size eskisi kadar sıcak davranabileceğini sanmıyorum. Sizin yerinizde olsaydım iki kızı da idare ederdim. Şu saatten sonra mevcut sevgilinizden pek hayır geleceğini sanmıyorum.

Üstteki arkadaşa katılıyorum. Her şeyi neden sevgilinize anlatıyorsunuz? Sizin de özeliniz olmalı ve sevgilinizin size eskisi kadar sıcak davranabileceğini sanmıyorum. Sizin yerinizde olsaydım iki kızı da idare ederdim. Şu saatten sonra mevcut sevgilinizden pek hayır geleceğini sanmıyorum.

İki kızı idare edecek kadar aptal değilim, mevcut sevgilimden hayır gelmeyeceğini nereden biliyorsun? Ayrıca ben sevgilime istediklerimi kendi rızamla anlatıyorum çünkü öyle yapasım geliyor, kendi çözemediğim şeyler olunca ona soruyorum. Yani öylesine anlatmadım.

Bu konuyu açarsa "sevgilim var" de, geç. Bu kadar basit. Muhtemelen yaşın küçük, bu tarz durumları sevgiline de anlatma.

Bu tarz durumları neden sevgilime anlatmamam gerektiğini anlamadım, fakat dediğiniz diğer şeylerde haklısınız.

Madem yapacağın şeyleri biliyorsun. Neden gelip buradan soruyorsun oyuncu kardeş? Bizle dalga mı geçiyorsun? Kendi rızanla anlatıyorsan o hâlde sorun yok. Her şeyini anlatmaya devam edebilirsin. Dikkat et de yarın bir gün ayrıldığınızda, anlattığın şeyler ayağına dolanmasın. İnsanın kendine ait özelleri olmalı da bu kafayla tek kızı idare edemiyorsun, iki kızı idare etmekle hiç uğraşma derim. İkisinden birisine yol ver o hâlde.

Arkadaşlar şimdi okullar açıldı biliyorsunuz, ben de arkadaş yaptım ve sınıfta sıkıldığım için bir kızla uğraşmaya başladım. Kıza önce rahatsız olur mu falan diye sordum, olmam dedi bende uğraşmaya başladım eğlendik falan bugün öğrendim ki bana aşıkmış. Normalde sıkıntı değil normal bir şey fakat sınıfta sevgilim olduğunu bilmeyen kimse yok, kız da onunla uğraştığım için aşık olmuş. Sevgilime soruyorum ne istersen yap bana niye soruyorsun deyip trip falan atıyor kötü de davranamam sonuçta arkadaşım yani ne yapmalıyım?
Ne demek ne yaparsan yap? :D gidip o kızla sevgili olsan tamam yani öyle mi

Ne demek ne yaparsan yap? :D gidip o kızla sevgili olsan tamam yani öyle mi
Orda biraz gariplik var, kızın daha önce sevgilisi olmamış nasıl davranılacağını kendiside bilmiyor.

Madem yapacağın şeyleri biliyorsun. Neden gelip buradan soruyorsun oyuncu kardeş? Bizimle dalga mı geçiyorsun? Kendi rızanla anlatıyorsan o hâlde sorun yok. Her şeyini anlatmaya devam edebilirsin. Dikkat et de yarın bir gün ayrıldığınızda, anlattığın şeyler ayağına dolanmasın. İnsanın kendine ait özelleri olmalı da bu kafayla tek kızı idare edemiyorsun, iki kızı idare etmekle hiç uğraşma derim. İkisinden birisine yol ver o hâlde.

Dostum ben ne yapacağımı biliyorum demedim, fakat 2 kızı aynı anda idare etmek kadar saçma bir şey bilmiyorum ben hayatımda. Ben kıza bütün hayatımı anlatmıyorum, sadece ilişki ile alakalı olan şeyleri anlatıyorum. Yani dediğin şeylerde haklısın fakat neden agresif konuştuğunu anlamadım. Bu arada sorunu şöyle çözdük, ben diğer kızla konuştum kendisi vazgeçebileceğini söylediği için arkadaşlığımızı bozmadım. Sevgilim zaten hiçbir şey demiyor olayı bile unuttu. Yani teşekkür ederim etmeye çalıştığınız yardım için.

Her şey bu kadar kolay mı hocam? Sevdiğiniz varken neden başka bir kız ile uğraşıyorsunuz? Kıyafet değiştirir gibi. Ne anlar böyle insanlar aşktan.

İyi ki onun yerinde değilmişsin.
Haklısın.

Her şey bu kadar kolay mı hocam? Sevdiğiniz varken neden başka bir kız ile uğraşıyorsunuz? Kıyafet değiştirir gibi. Ne anlar böyle insanlar aşktan.

Fark ettiysen ben başka bir kız ile uğraşmıyorum, kız arkadaşım olduğu için ne yapmam gerektiğini soruyorum. Her insanı bize aşık olduğu için öylesine silip atacak mıyız? Kalpsiz miyiz biz? Ben o kıza aşığım falan demedim. Nasıl soğutabilirim vb anlamında açtım bu konuyu. 2 kız idare etmek gibi bir amacım yok, sevgilime aşığım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı