Sevgilim varken bir kız benden hoşlandıgını söyledi

Ulan hadi bir eşeklik yapmışsın sevgiline niye söylüyorsun bunu o niye sana umurumda değil ne yaparsan yap diyor?

Tepkim bu şekilde bu konuya:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar şimdi okullar açıldı biliyorsunuz, ben de arkadaş yaptım ve sınıfta sıkıldığım için bir kızla uğraşmaya başladım. Kıza önce rahatsız olur mu falan diye sordum, olmam dedi bende uğraşmaya başladım eğlendik falan bugün öğrendim ki bana aşıkmış. Normalde sıkıntı değil normal bir şey fakat sınıfta sevgilim olduğunu bilmeyen kimse yok, kız da onunla uğraştığım için aşık olmuş. Sevgilime soruyorum ne istersen yap bana niye soruyorsun deyip trip falan atıyor kötü de davranamam sonuçta arkadaşım yani ne yapmalıyım?

Hocam şöyle söyleyeyim sevgiliniz trip atmakta bence haklı. Sevgiliye anlatcağınız şeylerin de bir sınırı var. Her şeyi pat diye diyemezsiniz. Sizin durumda vahim olarak ne yapayım diye sormanız var. Sevgilin varken senin için ölecek bir kız da olsa sen sadık kalacaksın. Şu anki durumda yapacağınız şey size aşık olan kıza sevgilim var deyip geçmeniz.

Hocam şöyle söyleyeyim sevgiliniz trip atmakta bence haklı. Sevgiliye anlatcağınız şeylerin de bir sınırı var. Her şeyi pat diye diyemezsiniz. Sizin durumda vahim olarak ne yapayım diye sormanız var. Sevgilin varken senin için ölecek bir kız da olsa sen sadık kalacaksın. Şu anki durumda yapacağınız şey size aşık olan kıza sevgilim var deyip geçmeniz.
Trip atmadı ki, bildiğin kız Ne istersen yapabilirsin dedi ama ciddi anlamda dedi Trip olarak değil. Kız'ı engelleyeyim mi, konuşayım mı falan ne yapacağımı bilemedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı