Sevgilimi evlendiriyorlar

ibrahimsenn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Hayat kadını.
3 yıllık beraberliğimiz vardı ve benden 2 yaş büyüktü, köyde yaşıyordu. Onu istemeye gelmişler, zoraki evlilik gibi bir şey. Evlendireceklermiş. Askerden sonra hayallerimiz vardı ama şu an ne duygular içindeyim bilemezsiniz, ne yapacağımı bilemiyorum. Tavsiye verin bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dost muhtemelen çok samimi arkadaşın yok ve ya insanlara çok güvenmiyorsun... bence haklısında
ailesi nasıl bir yapıda bilemiyorum ama kız istemezse eğer kimse evlendiremez. Bursa Türkiye Cumhuriyeti sadece sizler yalnız kalabilirsiniz her türlü zorluğu göğüs gerecek kuvveti bulmalısınız zira yalnız kalabilirsiniz bu yolda.

Kadın istemez ise evlendiremezler. En kötü gider jandarmaya.

Sonra niye kaçırdın oluyor arkadaş. Zorla çocuğunu başkasına verirsen gelir sevdiği kaçırır.

3 yıllık beraberliğimiz vardı ve benden 2 yaş büyüktü, köyde yaşıyordu. Onu istemeye gelmişler, zoraki evlilik gibi bir şey. Evlendireceklermiş. Askerden sonra hayallerimiz vardı ama şu an ne duygular içindeyim bilemezsiniz, ne yapacağımı bilemiyorum. Tavsiye verin bana.
köy insanı laftan anlamaz kendi bildiğini okur eğer işin içinde başlık parasıda varsa, kıza sor yanına güvendiğin 2-3 adamı al kızı kaçır eğer seni azcık seviyorsa senle kaçar çünkü kimse sevmediği bir adamla birlikte bir ömür geçirmek istemez tabii yinede annesine babasıyla bir konuşmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı