Eski sevgilimi özlüyorum

@566156 benim iki sebebim var ilki kendimi daha iyi hissetmek ikincisi estetik olmak yani kızları etkilemek. Sağlıklı olmak falan için yapılacak bir sporda değil ki obez falan değilsen. Hafif yürüyüşler daha sağlıklı vücut için.

Ben bir kız olarak söylüyorum maalesef bazı insanlar için değmez ben de bir çocuğu seviyordum ama sevgilisi olduğunu öğrendim ve sevgili istiyorum diye başlık açtım ama bazı insanlar için değmez şu an derslerime odaklanıyorum yaşını bilmiyorum ama lisedeysen derslerine odaklan bende böyleydim artık aşkı unuttum.

Bu işler böyle oluyor zaten ya. İlkin olduğu için unutamaman normal ama hayat bir şekilde devam ediyor. Kendine bir şey katabilecek şeyler yapman gerek. Örneğin kitap okuyabilirsin, yürüyüş yapabilirsin. Bunlar stresi unutturmak için birebirdir ve saran kitap okursanız da zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız :) Aradan bir süre geçtikten sonra belki bu konuyu açtığınıza bile pişman olacaksınız, gülünç ve saçma gelecek çünkü. Bana bu konuda güvenebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı