Sevgilimle ayrılmak üzereyiz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kızların alayı böyle. Senin sevgini, ilgini, odağını kendisine çeker, istediğini aldıktan sonra basar gider.
Ah be hocam, burda da mi varsınız, takmayın kafaya..

Size gelicek olursak kızların hepsi böyle hocam.İlgi vermeyin.

Onun değerini bil gerçekten seviyorsan. Ben sevdiğim kızın beni sevmesi için her şeyi yapardım. Bir ilişkinin yürümesi için iki kişinin de gerçekten sevmesi veya birinin diğerinin köpeği olması gerekir. Ben onun köpeği olurum ama o bunu bile istemiyor.

Aranızda başka bir sorun yoksa devam ettir çok üstüne gitme. Şüpheli hareketler yapmıyorsa veyahut başkalarıyla daha samimi değilse zaman tanı. 1 Ay kısa bir süre, belki bazı şeylerden çekiniyordur veyahut ailesiyle problemleri vardır. İnsanlar zamanla değişir tabi ikinizi de tanımıyorum. Bunlara ihtimal veriyorsan çok kafana takma. Birbirinizi benden iyi tanıyorsundur sonuçta. Şimdi kafanı toparla ve relax ol. Piyasaya haber verin @Echxeleone geliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanka boş ver karşına daha çok kız çıkar. Sonra dersin bu kim.

Kendine özel hayatı varmışmış sağ tık engelle geç hocam uğraşmaya değmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…