Sevgilimle ayrılmak üzereyiz

Arkadaşlar, yaklaşık 1 ay 10 günden beri sevgiliyiz. İlk defa geçtiğimiz cumartesi buluştuk ve harikaydı. Şimdi ise ben ona ilgisizliği hakkında şeyler söyledim falan işte sadece senden bana beni sevdiğine dair bir his uyandırmanı istiyorum. Ben şu an inanamıyorum sevdiğine dedim, o ise "zaten seni sevmesem konusmaya devam etmezdim ama cidden boyle davranarak sogutuyorsun ben her zaman sana yazip ilgi gosteremem benim de kendime ait bir hayatim var" dedi ben asla özel hayatına falan karışmıyorum. Sizce ben ne yapmalıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onun değerini bil gerçekten seviyorsan. Ben sevdiğim kızın beni sevmesi için her şeyi yapardım. Bir ilişkinin yürümesi için iki kişinin de gerçekten sevmesi veya birinin diğerinin köpeği olması gerekir. Ben onun köpeği olurum ama o bunu bile istemiyor.

Aranızda başka bir sorun yoksa devam ettir çok üstüne gitme. Şüpheli hareketler yapmıyorsa veyahut başkalarıyla daha samimi değilse zaman tanı. 1 Ay kısa bir süre, belki bazı şeylerden çekiniyordur veyahut ailesiyle problemleri vardır. İnsanlar zamanla değişir tabi ikinizi de tanımıyorum. Bunlara ihtimal veriyorsan çok kafana takma. Birbirinizi benden iyi tanıyorsundur sonuçta. Şimdi kafanı toparla ve relax ol. Piyasaya haber verin @Echxeleone geliyor. 😎✌️
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı