Sevgilimle ayrılmak üzereyiz

Aç bir slow şarkı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1 Aylık bir ilişki için çok büyük bir problem değil ama biz başka dertlerimiz için yakalım hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

1 aylık bir ilişki için çok büyük bir problem değil ama biz başka dertlerimiz için yakalım hocam.

Simpsons editleri, gerçekten cringe.

Zaten bitecek. Bari duruma uygun bir şarkı bırakayım. Artık 40 günlük ilişki ne kadar ciddiyse.

Onlar bana da cringe geliyor TikTok, Instagram'da sürekli paylaşılıyor ama şarkıyı yargılamamak gerek sonuçta. Şarkı editlerden tamamen bağımsız. Bir şarkıyı sevdiğiniz zaman kitlesi kötü diye bir daha dinlemeyecek misiniz?

Yok hocam sadece o tip edit yapanları sevmiyorum. Yoksa arkadaşların şarkı seçimleri iyi.

Aranızda başka bir sorun yoksa devam ettir çok üstüne gitme. Şüpheli hareketler yapmıyorsa veyahut başkalarıyla daha samimi değilse zaman tanı. 1 ay kısa bir süre, belki bazı şeylerden çekiniyordur veyahut ailesiyle problemleri vardır. İnsanlar zamanla değişir tabii ikinizi de tanımıyorum. Bunlara ihtimal veriyorsan çok kafana takma. Birbirinizi benden iyi tanıyorsundur sonuçta. Şimdi kafanı toparla ve relax ol. Piyasaya haber verin @Echxeleone geliyor. 😎✌️

Biraz çekingen ve utangaç samimi ama arkadaşlarına verdiği değerin yüzde onu bile etmiyorum bana hep sana mı yazayım diyor günde maksimum 30 dk konuşuyoruzdur.
Bu kızların alayı böyle. Senin sevgini, ilgini, odağını kendisine çeker, istediğini aldıktan sonra basar gider.

Tahmin ettiğin gibi bir kız değil dostum gerçekten masum ve saf sadece ilgisini gösteremiyor sürekli arkadaşlarıyla yani yarın konuşalım dedim kendisine daha rahat konuşuruz dedim cilve yapamıyor flörtleşmeyi bilmiyor sevgilisiyle nasıl konuşacağını bilmiyor.

Arkadaşlar, yaklaşık 1 ay 10 günden beri sevgiliyiz. İlk defa geçtiğimiz cumartesi buluştuk ve harikaydı. Şimdi ise ben ona ilgisizliği hakkında şeyler söyledim falan işte sadece senden bana beni sevdiğine dair bir his uyandırmanı istiyorum. Ben şu an inanamıyorum sevdiğine dedim, o ise "zaten seni sevmesem konusmaya devam etmezdim ama cidden boyle davranarak sogutuyorsun ben her zaman sana yazip ilgi gosteremem benim de kendime ait bir hayatim var" dedi ben asla özel hayatına falan karışmıyorum. Sizce ben ne yapmalıyım?

Konu eski fakat yine de yazmak istedim. Benim de durumum aynıydı fakat ben bunu ona karşı dile getirmedim. 2 ay sonunda biz ne yaşıyoruz senden emin olamıyorum tarzı konuştum çünkü cidden öyleydi. Buluşunca mükemmel olsakta buluşmadığımızda hiç ilgi vs. göstermiyordu. En son arayıp söyledim ve oda sınav senesi yoğunluk falan zırvaladı bir şeyler bende ayrıldım. Henüz 1 hafta oldu alışmak zaman alır ama sonunda iyi ki ayrılmışım demeye başladım. Sende son durum ne bilmiyorum fakat yazmak istedim.

Arkadaşlar, yaklaşık 1 ay 10 günden beri sevgiliyiz. İlk defa geçtiğimiz cumartesi buluştuk ve harikaydı. Şimdi ise ben ona ilgisizliği hakkında şeyler söyledim falan işte sadece senden bana beni sevdiğine dair bir his uyandırmanı istiyorum. Ben şu an inanamıyorum sevdiğine dedim, o ise "zaten seni sevmesem konusmaya devam etmezdim ama cidden boyle davranarak sogutuyorsun ben her zaman sana yazip ilgi gosteremem benim de kendime ait bir hayatim var" dedi ben asla özel hayatına falan karışmıyorum. Sizce ben ne yapmalıyım?
Yaşın küçük heralde ilklerinden birisi heralde bu kız da... Seni çok iyi anlıyorum ama kız sana kötü birşey söylememiş her dakika beraber olmak, her dakika mesajlaşmak/araşmak olacak değil zaten bir arkadaşın da dediği gibi büyüdükçe senin düşündüğün gibi bişey olmadığını farkediyorsun. Kız haklı ayrılmak felan anlamsız bir söylem olmuş bence, düşündüklerin yanlış. Sen de ona hak vermeli ve kendine vakit ayırmalısın en nihayetinde o senin tüm hayatın değil...

Yeni konular

Geri
Yukarı