Sevgilinin olması nasıl bir his?

Ha bu arada her Börü izlediğim zaman bu vatan için can verenlerin olduğunu hatırladıkça sevgili falan istemiyorum, saçma gelmeye başlıyor. Özellikle BÖRÜ 2039 izledikten sonra. Arada kendi düşüncemi ekleyim.

Ben de bilmiyorum ama yaşın 20'yi geçtiyse bu zamana kadar olmama sebebi büyük ihtimalle kızların arzulayacağı türden bir erkek olmaman. 185 üstü 7/10 bir erkek değilsen şansın çok düşük. İlişkilerde sadece dış görünüşe bakılır.

Biraz doğru biraz yanlış. Tek başına boy ve tip yetmez. Bakımlı olmak, ortalama üstü bir tipe sahip olmak, iyi bir muhabbete sahip olmak ve biraz da paraya sahip olmak lazım. Tabii ki her kız bunu istiyor demiyorum ancak bunlar da önemli unsurlar.

Üzgünüm ama gerçekler bunlar. Toplumun erkeklere sevgilinin olmama sebebi tipin değil karakterinin kötü olması, yeterince kendini geliştirmemek misali yalanlar söylemesi daha da kötü bir yönlendirme.
Söylediğinizin haklılık payı var ancak fiziksel özelliklere dayalı birlikteliklerin uzun soluklu olması söz konusu değildir. Doğru bir ilişkiyi fiziksel özellikler kuramaz. İlk izlenim olarak 3-0 önde başlanılır, uzaktan bakılınca kesinlikle tercih fiziği iyi olandadır ama karakter, huy, uyum ilişkiyi devam ettirir. Dediklerinizi anında çürütecek örnekler günlük hayatımda oldukça mevcut. Öz güven başta olmak üzere eğitim ve maddi yeterlilikler çok daha kaliteli insanlarla birliktelik yaşamanızı sağlar.

Her ilişkinin dinamiği farklı. Toksik ilişki içerisindeysen berbat hissettiriyor, her sabah ayrı dert. Hele bir mesajı görme, bir telefona bakma, bütün gününü zehir eder.

Güzel bir ilişkinin içerisindeysen de bu defa mutlulukla beraber sorumluluk da hissettiriyor. Eskisi kadar özgür olamıyorsun.

İki ucu şeyli değnek yani.

Geri
Yukarı