Hiç sevgilinin olmaması kötü bir durum mu?

serkan5343

Zeptopat
Daha fazla  
33 yaşındayım, Sizce anormal ve kötü bir durum mu? İnternette abuk subuk şeyler yazan olmuş biraz üzdü beni açıkçası maalesef bugüne kadar hiç öz güvenli olamadım onun çok etkisi var kendimi kısa boylu buluyorum(1.66) bununda tabii etkisi oluyor.

Daha önce hiç mi olmadı yoksa birkaç yıldır mı ilişkiniz yok? Sizin yaşınıza kadar eğer hiç ilişkiniz olmadıysa bence sadece dış görünüşünüz veya boyunuzla alakalı değildir. Sosyalleşmiyorsunuzdur veya kendinizi geri çekiyorsunuzdur.

Daha önce hiç mi olmadı yoksa birkaç yıldır mı ilişkiniz yok? Sizin yaşınıza kadar eğer hiç ilişkiniz olmadıysa bence sadece dış görünüşünüz veya boyunuzla alakalı değildir. Sosyalleşmiyorsunuzdur veya kendinizi geri çekiyorsunuzdur.
daha önce hiç olmadı 7-8 kere reddedildim hatırladığım dahada fazlası olabilir.
ha birde arabam ve sağlam bir işim yok bizim yaşlardaki kadınlar statüye ve imkanlara çok önem veriyor.

Spora gidip vücudunuzu geliştirebilirsiniz. Giyiminize de dikkat edersiniz. Saç tıraşınıza ve sakalınıza da dikkat etmelisin. Ancak özgüveninizi de arttırmanız lazım. Bunca yıl bu şekilde yaşayınca tabii söylendiği kadar kolay olmayacaktır bunlar ama eğer bu gidişattan rahatsızsan artık bir şeyleri değiştirmen lazım.

Spora gidip vücudunuzu geliştirebilirsiniz. Giyi minize de dikkat edersiniz. Saç tıraşınıza ve sakalınıza da dikkat etmelisin. Ancak özgüveninizi de arttırmanız lazım. Bunca yıl bu şekilde yaşayınca tabii söylendiği kadar kolay olmayacaktır bunlar ama eğer bu gidişattan rahatsızsan artık bir şeyleri değiştirmen lazım.

Bende tam diyecektim ki kendini geliştir spor yapçılar gelmemiş 😂 Bir de dış görünüşle alakası yok yazmışsın bal gibi de var adamın tipi böyle olsaydı bir sürü sevgilisi olurdu benim kız kardeşimin bile boyu 1.70, adam 1.66.

Dosya Ekleri

• IMG_5349.jpeg
    IMG_5349.jpeg
    37,1 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende tam diyecektim ki kendini geliştir spor yapçılar gelmemiş 😂 Bir de dış görünüşle alakası yok yazmışsın bal gibi de var adamın tipi böyle olsaydı bir sürü sevgilisi olurdu benim kız kardeşimin bile boyu 1.70, adam 1.66.

Senin önerin ne? Francisco Lachowski'ye benzemesi için gidip yüz ameliyatı ile boy uzatma ameliyatı mı olması gerekiyor? Türk kızlarının boy ortalaması zaten belli. Giyer platformlu bir ayakkabı boyunu 1.70'e çıkartır sonra 1.50-160 arası kızlarla takılır.

Senin önerin ne? Francisco Lachowski'ye benzemesi için gidip yüz ameliyatı ile boy uzatma ameliyatı mı olması gerekiyor? Türk kızlarının boy ortalaması zaten belli. Giyer platformlu bir ayakkabı boyunu 1.70'e çıkartır sonra 1.50-160 arası kızlarla takılır.
1.50 lik kızlar 1.70 lerle çıkıyor ama dış görünüşü iyiyse kısa ve çirkin erkeğin hiç bi şansı yok varmı çevrende öylesi ?

Yakışıklılık göreceli bir şey. Her kızın kafasında belirli bir tipe yönelik şartlanmış bir şey yok. Her kız tipe de bakmaz. Sevgili olacağı erkekte daha farklı şeyler de arayanlar var. Yüzünü ve boyunu arkadaş değiştiremeyeceği için kendini geliştirebileceği şeylere odaklanması lazım. Bunlar çok klişe şeyler ama yapacak başka bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı