Sevgiliye sanaldan nasıl sürpriz yapılır?

O zaman paraşütle kafasına in.

Uzakta diye bir şey yapmak zorunda değilsin. Yapacağın en büyük sürpriz yanına gitmen olur bence ama çevresindekiler nasıl karşılar muamma. Görüntülü ara, sevdiğini söyle ona yeter.
Süpriz yapayım dedim, o bana yapmış. Mesajıma "just come home" akımı yapmış.
Beyler ben doğru kişiyi buldum.
Hatay usulü tavuk dürüm söyle.
Yanında biber+patates kızartması+büyük ayran😋
"Let's try it!"

Seni bilmem ama benim kız evimin önüne kadar gelip beni görüntülü aramıştı, yataktan kalkmadan açtım telefonu maymun gibi tiple, kız süslenmiş gelmiş karşıdan bakıyor 😄
Eğer gidemeyeceksen de kızın fotolarıyla kendininkini birleştirip güzel bir montaj yapabilirsin. Saçma ama bayılıyorlar işte.

Seni bilmem ama benim kız evimin önüne kadar gelip beni görüntülü aramıştı, yataktan kalkmadan açtım telefonu maymun gibi tiple, kız süslenmiş gelmiş karşıdan bakıyor 😄
Eğer gidemeyeceksen de kızın fotolarıyla kendininkini birleştirip güzel bir montaj yapabilirsin. Saçma ama bayılıyorlar işte.
Denenir.

Arkadaşlar, sevgilim şu anda benden uzakta ve ona Sürpriz yapasım var sanal üzerinden. Ne yapabilirim?
İlk başta sanaldaki s harfini görmedim 2 saattir haykırıyorum. Kanka sanaldan sürpriz zor biraz ya kişiye bağlı, oyun oynayan bir kız ise mesela oyun alabilirsin. Veya ev adresini bir şekilde öğrenip en sevdiği yemeği söyleyebilirsin bu onu çok mutlu edecektir. Şaşmaz taktik. Bir de en sevdiği restoranı falan öğrenirsen tamamdır eğer mutlu olmazsa gel tükür yüzüme

Geri
Yukarı