Sevilen kızdan iletişim adresi nasıl alınır?

dksişm

Centipat
Arkadaşlar sevdiğim kızın instagram'ını nasıl kibarca isteyebilirim? Veya discord hesabını. O beni seviyormu bilmiyorum fakat arkadaşlık olarak aramız çok iyi geliyor ara sıra teneffüste yanıma oturuyor konuşuyoruz birlikte. Ama işte bu mesajlaşmayı isteme olayını yanlış anlasın istemiyorum. Taktik verin nolur.

Arkadaşlar sevdiğim kızın Instagram'ını nasıl kibarca isteyebilirim? Veya Discord hesabını. O beni seviyor mu bilmiyorum fakat arkadaşlık olarak aramız çok iyi geliyor ara sıra teneffüste yanıma oturuyor konuşuyoruz birlikte. Ama işte bu mesajlaşmayı isteme olayını yanlış anlasın istemiyorum. Taktik verin ne olur?

Kızla fotoğraf çekin, story atacağım, de. Sonra seni de etiketleyeyim deyip oradan belki Instagram hesabını alabilirsin.

Arkadaşlar sevdiğim kızın Instagram'ını nasıl kibarca isteyebilirim? Veya Discord hesabını. O beni seviyor mu bilmiyorum fakat arkadaşlık olarak aramız çok iyi geliyor ara sıra teneffüste yanıma oturuyor konuşuyoruz birlikte. Ama işte bu mesajlaşmayı isteme olayını yanlış anlasın istemiyorum. Taktik verin ne olur?

Instagram wersene?

Acaba böyle Doğrulu Cesaretlilik falan oynarken arkadaşlarla anlaşıp instagram iste diye cesaretlilik hareketi mi yaptırsam :D . Hem yanlış anlaşılmaz hemde alırım.

Çöpe attığı bir yiyecek ambalajını alıp laboratuvara götür, DNA testi yaptırıp kim olduğunu bul ve polise gidip bu kişinin evine izinsiz girip hırsızlık yaptığını söyle. Kendisini bulup tutuklayacaklar ve nezarete atıp senin kimliğini doğrulamanı isteyecekler. O an "Yanlış hatırlamışım" diyip kızı serbest bırakmalarını iste, çıkarken dosyayı çaktırmadan koltuk altına sıkıştır ve çıkışta kontrol et. İçinde telefon numarasından TC kimlik numarasına kadar her şeyi bulacaksın. Bana sonra teşekkür edersin.

Acaba böyle doğrulu cesaretlilik falan oynarken arkadaşlarla anlaşıp Instagram iste diye cesaretlilik hareketi mi yaptırsam :D. Hem yanlış anlaşılmaz hem de alırım.

Kızdan Instagram hesabını almak için şekilden şekile girmene gerek yok, yukarıda yazanları dene.

Geri
Yukarı