Sevilen kızdan iletişim adresi nasıl alınır?

Instagram için fotoğraf çekin kızla storye atacağım dersin. Instagram'ını versene seni de etiketliyim dersin alırsın gibime geliyor. Discord içinde belki oyun oynuyorsa ya da başka bir şeyyle ilgileniyorsa Discord'unu versene birlikte oradan oyun oynarız vb şeyler diyebilirsin gibi.

Ohooo boş ver sevgili işlerini derslere başla sonra kafanı taşlara vurursun.
Derslere tam gaz zaten onu bırakmadan yana sıkıştırmak istiyorum. Açılmak falanda değil amacım sadece yazışmak. Sana aşığım deme gibi bir amacımda yok. Tek isteğim iletişim yani. Derslerimden asla azaltmam o konuyu merak etmeyin.

Derslere tam gaz zaten onu bırakmadan yana sıkıştırmak istiyorum. Açılmak falanda değil amacım sadece yazışmak. Sana aşığım deme gibi bir amacımda yok. Tek isteğim iletişim yani. Derslerimden asla azaltmam o konuyu merak etmeyin.

Boş ver sonra ayrıldık konusu açacaksın üzülmeyesin sonra.

Acaba böyle doğrulu cesaretlilik falan oynarken arkadaşlarla anlaşıp Instagram iste diye cesaretlilik hareketi mi yaptırsam :D. Hem yanlış anlaşılmaz hem de alırım.

Doğruluk mu cesaretmi oynamak isteyeceğini pek zannetmiyorum hocam o toplara hiç girmeyin bence, nazikçe Instagram'ını verir misin deyin konuşuyorsanız sıkıntı etmeyecektir zaten.

Arkadaşlar sevdiğim kızın Instagram'ını nasıl kibarca isteyebilirim? Veya Discord hesabını. O beni seviyor mu bilmiyorum fakat arkadaşlık olarak aramız çok iyi geliyor ara sıra teneffüste yanıma oturuyor konuşuyoruz birlikte. Ama işte bu mesajlaşmayı isteme olayını yanlış anlasın istemiyorum. Taktik verin ne olur?

Sohbet esnasında ödev ya da başka bir şeyle ilgili konu aç. Discord veya Instagram'ını sor. Eve gidince eklerim. Ödevi atarsın falan de. Ekleyince de bir şekilde sohbet başlatırsın.

Geri
Yukarı